Budowa szaletu miejskiego w Koronowie
Gmina Koronowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00189422
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00189422/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-23 08:53
- Lokalizacja
- Koronowo, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5dbf5573-063b-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5542554358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00189422 z dnia 2021-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa szaletu miejskiego w Koronowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Koronowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350665
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 1
1.5.2.) Miejscowość: Koronowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-010
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 523826400
1.5.8.) Numer faksu: 523826401
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.gwizdala@um.koronowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.koronowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/koronowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa szaletu miejskiego w Koronowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5dbf5573-063b-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189422
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002181/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa szaletu miejskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00161054/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.26.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Budowa szaletu miejskiego w Koronowie.
2. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z zapisami zawartymi w SWZ wraz z dokumentacjami projektowymi, szczegółowo opisującymi niniejszy przedmiot zamówienia.
3. Zakres robót budowlanych obejmuje:
ROBOTY BUDOWLANE
I. PRACE ZIEMNE:
1. Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej
2. Roboty ziemne wykonywane koparkami
II. ŁAWY I ŚCIANY FUNDAMENTOWE:
1. Montaż podkładów betonowych na gruncie wraz z deskowaniem i zbrojeniem ław fundamentowych
2. Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej i izolacji cieplnej
III. WYKONANIE TRZPIENI ŻELBETOWYCH:
1. Deskowanie wraz ze zbrojeniem oraz betonowaniem trzpieni
IV. WYKONANIE PRZYZIEMIA:
1. Wykonanie ścian wewnętrznych o wys. do 4,5 m oraz ścian działowych,
2. Wykonanie izolacji cieplnej,
3. Montaż konstrukcji szachulcowej drewnianej ścian z modrzewia syberyjskiego,
4. Impregnacja grzybobójcza bali,
5. Uzupełnienie cegłą ceramiczną konstrukcji szachulcowej ścian,
6. Wykonanie impregnacji elewacji,
7. Wykonanie otworów okiennych i drzwiowych
V. WYKONANIE WIEŃCA ŻELBETOWEGO:
1. Deskowanie wraz ze zbrojeniem oraz betonowaniem
VI. PODŁOŻA I POSADZKI:
1. Wykonanie warstwy podkładu z ubitych materiałów sypkich,
2. Ułożenie podkładów betonowych na gruncie,
3. Wykonanie izolacji przeciwwilgociowych z papy zgrzewalnej oraz izolacji cieplnej
z płyt pianki rezolowanej,
4. Wykonanie warstwy wyrównawczej z zaprawy cementowej,
5. Wykonanie izolacji podpłytkowej wraz z ułożeniem posadzek płytkowych z kamieni sztucznych
VII. DACH- KONSTRUKCJA I POKRYCIE:
1. Wykonanie izolacji przeciwwilgociowych z papy zgrzewalnej,
2. Montaż murłat, słupów i krokwi,
3. Montaż membrany dachowej i kontrłat,
4. Wykonanie połaci dachowych z dachówki ceramicznej karpiówki,
5. Wykonanie obróbki okapów oraz grzbietu w dachu krytym,
6. Montaż gąsiorów,
7. Wykonanie orynnowania,
8. Wykonanie podbitki daszków wraz z impregnacją
VIII. SUFIT PODWIESZANY:
1. Wykonanie sufitów podwieszanych wraz z izolacją przeciwwilgociową i cieplną
2. Montaż płyt gipsowo- kartonowych wraz z gruntowaniem i malowaniem
IX. TYNKI WEWNĘTRZENE I OKŁADZINY ŚCIAN:
1. Mechaniczne wykonanie tynków wraz ze szpachlowaniem i malowaniem,
2. Położenie płytek na ścianach,
3. Montaż uchwytów dla niepełnosprawnych oraz kratek wentylacyjnych
X. MONTAŻ STOLARKI OKIENNEJ, DRZWIOWEJ I PARAPETÓW
XI. DODATKOWE WYPOSAŻENIE:
1. Dostawa i montaż szaf wbudowanych ze stali nierdzewnej
INSTALACJA ELEKTRYCZNA:
I. Wykonanie zalicznikowej linii zasilającej do budynku
II. Wykonanie rozdzielni
III. Wykonanie instalacji elektrycznej wraz z zasilaniem
IV. Wykonanie instalacji fotowoltaicznej dachowej
V. Wykonanie instalacji piorunochronna i instalacji połączeń wyrównawczych
VI. Wykonanie prac regulacyjno- pomiarowych
INSTALACJA SANITARNA:
I. WYKONANIE KANALIZACJI SANITARNEJ ZEWNĘTRZNEJ:
1. Wykonanie wykopów oraz przekopów za pomocą koparek,
2. Przebicie otworów wraz z położeniem rur ochronnych,
3. Wykonanie podłoża pod kanały i obiekty z materiałów sypkich,
4. Wykonanie studzienki kanalizacyjnej systemowej,
5. Zasypanie wykopów wraz z wywozem nadmiaru ziemi
II. WYKONANIE ZEWNĘTRZNEGO PRZYŁĄCZA WODY:
1. Wykonanie wykopów oraz przekopów za pomocą koparek,
2. Montaż zasuwy na rurociągach,
3. Przebicie otworów wraz położeniem rur ochronnych,
4. Wykonanie podłoża pod kanały i obiekty z materiałów sypkich,
5. Montaż rurociągów z rur polietylenowych,
6. Montaż wodomierzy i zaworów,
7. Zasypanie wykopów wraz z dezynfekcją rurociągów sieci wodociągowych
III. WYKONANIE KANALIZACJI SANITARNEJ WEWNĘTRZNEJ:
1. Wykonanie wykopów wewnątrz budynku,
2. Montaż rurociągów z PCV o wskazanych średnicach,
3. Zasypanie wykopów,
4. Wykonanie wpustów ściekowych oraz montaż czyszczaków,
5. Dostawa i montaż sanitariatów,
IV. WYKONANIE WEWNĘTRZNEJ INSTALACJI WODOCIĄGOWEJ:
1. Wykucie bruzd w ścianach oraz montaż rurociągów o wskazanych średnicach,
2. Wykonanie izolacji rurociągów,
3. Dostawa i montaż armatury łazienkowej,
4. Wykonanie prób szczelności instalacji wody zimnej oraz ciepłej
ZAGOSPODAROWANIE TERENU
I. WYKONANIE NAWIERZCHNI UTWARDZONEJ Z KOSTKI BRUKOWEJ:
1. Mechaniczne korytowanie, profilowanie oraz zagęszczanie podłoża,
2. Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej o gr. 8 cm na podsypce cementowo- piaskowej wraz z ułożeniem obrzeży,
II. WYKONANIE TERENÓW ZIELONYCH:
1. Wykonanie podłoża z trawników parkowych siewem
2. Sadzenie drzew i krzewów iglastych,
3. Wykonanie wykopów pod fundamenty,
4. Dostawa i montaż dwóch ławek i kosza na śmieci.
OBOWIĄZKI WYKONAWCY
I. INWENTARYZACJA- Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej,
II. NADZÓR ARCHEOLOGICZNY- Zapewnienie nadzoru archeologicznego podczas wykonywania, sposobem ręcznym, prac ziemnych zgodnie z decyzją Kujawsko- Pomorskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków Nr WZN 129/2021.
4. Zakres zamówienia obejmuje również wykonanie i dostarczenie do siedziby Zamawiającego:
1) inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej;
2) pełnej dokumentacji powykonawczej w formie papierowej oraz elektronicznej
w formatach pdf na nośnikach wymiennych wraz z atestami, aprobatami technicznymi, kartami gwarancyjnymi, protokołami badań i sprawdzeń jakości, świadectwami jakości itp.);
3) pozytywnych protokołów odbiorów instalacji,
4) pozytywne wyniki z badań wody i czystości powietrza,
5) pozytywnych opinii wszystkich organów odbierających, tj. straży pożarnej, sanepidu.
5. Podstawa wykonania robót budowlanych: decyzja o pozwoleniu na budowę Starosty Bydgoskiego WB.6740.1028.2021 z dnia 20 lipca 2021 r. nr 1480/2021.
Wycenę robót należy przeprowadzić zgodnie z załączonym projektem budowlanym i zakresem opisanym w SWZ. Przedmiar jest elementem poglądowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu, do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 10 września 2021 r. godz. 09:00 została złożona jedna oferta podlegająca odrzuceniu.Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 584250,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 584250,00 PLN
| 2021-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |