Przebudowa dróg i budowa chodników w gminie Głogów Małopolski

GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00194974
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00194974/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-28 13:58
Lokalizacja
Głogów Małopolski, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aa7f86cf-d8b0-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5170038464
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie dróg pieszych

Wykonawcy

2 przyznane

WOJCIECH ZĄBCZYKGłogów Małopolski, PL · lot 0
294 645,53 PLN
MARIAN WOŁCZYKRZESZÓW, PL · lot 1
201 927,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00194974 z dnia 2021-09-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg i budowa chodników w gminie Głogów Małopolski

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁOGÓW MAŁOPOLSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582074

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Głogów Małopolski

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-060

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@glogow-mlp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.glogow-mlp.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/glogow-mlp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg i budowa chodników w gminie Głogów Małopolski

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aa7f86cf-d8b0-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194974

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001529/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Przebudowa dróg w miejscowościach Budy Głogowskie i Wysoka Głogowska.

1.1.17 Budowa chodnikówprzy przy ulicach Szopena, Partyzantów i Joselewicza w miejscowości Głogów Młp

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106833/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.271.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 444007,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I - Przebudowa dróg w miejscowościach Budy Głogowskie i Wysoka Głogowska.
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa dróg w miejscowościach Budy Głogowskie – Role i w Wysokiej Głogowskiej – Osiczyna - Zapole z wykonywaniem podbudów z kruszyw stabilizowanych mechanicznie tj:
- podbudowę z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o grubości 20 cm – na istniejącej nawierzchni gruntowej utwardzonej;
- podbudowę z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie o grubości 20 cm – na poszerzeniach istniejącej nawierzchni gruntowej utwardzonej.
2. Zakres robót określa przedmiar robót w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
3. Wymagania jakościowe odnoszące się głównych elementów przedmiot zamówienia zgodnie z art. 246 ust.2 uPzp – określa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz dokumentacja projektowa w OPZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.5.) Wartość części: 252001,90 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II - Budowa chodników w miejscowości Głogów Młp.
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nawierzchni chodników z betonowej kostki brukowej przy ulicach Szopena, Partyzantów św. Królowej Jadwigi i Joselewicza w miejscowości Głogów Młp. zgodnie z zakresem robót.

2. Zakres robót określa przedmiar robót w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
3. Wymagania jakościowe odnoszące się głównych elementów przedmiot zamówienia zgodnie z art. 246 ust.2 uPzp – określa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz dokumentacja projektowa w OPZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych

4.5.5.) Wartość części: 192005,93 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 294645,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 347343,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 294645,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo Handlowa ARKAN Wojciech Ząbczyk Budy Głogowskie 521

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 813-206-46-85

7.3.4) Miejscowość: Głogów Małopolski

7.3.5) Kod pocztowy: 36-060

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 294645,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 201927,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 248869,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 201927,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MG Infrastruktura Marian Wołczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7931456898

7.3.3) Ulica: ul. Podwisłocze 18/105

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-309

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 201927,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące

2021-09-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane