Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Kubeckiego 1 i budynku przy ul. Kubeckiego 2 w Wałbrzychu poprzez termomodernizację i remont
Gmina Wałbrzych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00189425
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00189425/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-23 08:54
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e7366b7e-ea18-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8862584003
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00189425 z dnia 2021-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Kubeckiego 1 i budynku przy ul. Kubeckiego 2 w Wałbrzychu poprzez termomodernizację i remont
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Wałbrzychu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718490
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: plac Magistracki 1
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.um.walbrzych.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Kubeckiego 1 i budynku przy ul. Kubeckiego 2 w Wałbrzychu poprzez termomodernizację i remont2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7366b7e-ea18-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189425
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002263/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.22 Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul Kubeckiego 1 w Wałbrzychu poprzez termomodernizację i remont
1.1.23 Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul Kubeckiego 2 w Wałbrzychu poprzez termomodernizację i remont
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122554/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.71.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6759997,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Robót na:
zadaniu inwestycyjnym nr 1 pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Kubeckiego 1
w Wałbrzychu poprzez termomodernizację i remont”, oraz
zadaniu inwestycyjnym nr 2 pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynku przy ul. Kubeckiego 2
w Wałbrzychu poprzez termomodernizację i remont”
zgodnie z decyzją o pozwoleniu na budowę, Dokumentacją projektową, STWiORB, Specyfikacją Warunków Zamówienia, Ofertą Wykonawcy.
2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie następujących Robót:
dla zadania inwestycyjnego nr 1:
a) roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe,
b) roboty demontażowe,
c) wykonanie iniekcji krystalicznej,
d) roboty murarskie,
e) roboty tynkarskie,
f) remont stropów,
g) roboty wykończeniowe i malarskie,
h) wykonanie wymiany konstrukcji schodów,
i) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
j) montaż okien połaciowych,
k) wykonanie kominów oraz wentylacji grawitacyjnej,
l) remont dachu i orynnowania,
ł) remont uszkodzeń elewacji,
m) wykonanie izolacji pionowej ścian fundamentowych,
n) wykonanie szybu windowego oraz montaż dźwigu,
o) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania wraz z montażem armatury i grzejników,
p) wykonanie instalacji solarnej,
q) wykonanie instalacji wodociągowej wraz z montażem armatury,
r) wykonanie kanalizacji sanitarnej wraz z montażem armatury,
s) wykonanie wentylacji,
t) wykonanie przykanalików kanalizacji deszczowej,
u) wykonanie instalacji elektrycznej,
v) wykonanie instalacji teletechnicznej,
w) wykonanie instalacji fotowoltaicznej,
x) wykonanie ogrodzenia i zagospodarowanie terenu przyległego,
y) wykonanie pozostałych robót wynikających z dokumentacji projektowej,
dla zadania inwestycyjnego nr 2:
a) zasypanie piwnic,
b) wykonanie iniekcji grawitacyjnej,
c) likwidacja studzienek okiennych,
d) wykonanie izolacji pionowej ścian fundamentowych,
e) odtworzenie nawierzchni chodnika,
f) roboty rozbiórkowe i wyburzeniowe,
g) roboty demontażowe,
h) roboty murarskie i tynkarskie,
i) wymiana stropów,
j) roboty wykończeniowe i malarskie,
k) wykonanie napraw schodów,
l) wykonanie kominów oraz wentylacji grawitacyjnej,
ł) wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
m) montaż okien połaciowych,
n) remont elementów dachu,
o) naprawa gzymsu i remont elewacji,
p) wykonanie szybu windowego oraz montaż dźwigu,
q) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania wraz z montażem armatury i grzejników,
r) montaż kotłowni,
s) wykonanie instalacji wodociągowej wraz z montażem armatury,
t) wykonanie kanalizacji sanitarnej wraz z montażem armatury,
u) wykonanie wentylacji,
v) wykonanie instalacji gazowej,
w) wykonanie instalacji solarnej,
x) wykonanie instalacji elektrycznej,
y) wykonanie instalacji teletechnicznej,
z) wykonanie instalacji fotowoltaicznej,
ż) wykonanie pozostałych robót wynikających z dokumentacji projektowej,
3. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisują:
1) umowa,
2) specyfikacja warunków zamówienia,
3) dokumentacja projektowa opracowana przez Przedsiębiorstwo „INWESTBUD” sp. z o.o. z siedzibą:
ul. Jaworowa 15, 58-306 Wałbrzych,
4) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
5) przedmiar robót w formie formularza wyceny.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262520-2 - Roboty murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Na realizację zamówienia Zamawiający może przeznaczyć kwotę 6 500 000,00 zł brutto.
Cena ofertowa oferty spośród ofert nie odrzuconych 7 691 265,04 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6382312,36 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7691265,04 PLN
| 2021-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |