Remont balkonów w budynkach mieszkalnych przy ul. J.B Puscha 34,36 i 38 w Kielcach
Kieleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00189869
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00189869/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-23 11:29
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7e0686b7-fa70-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6572174945
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00189869 z dnia 2021-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont balkonów w budynkach mieszkalnych przy ul. J.B Puscha 34,36 i 38 w Kielcach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Kieleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290985850
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: J.B. Puscha 36/1
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-635
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 368 11 93
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kancelariajiz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ktbs.kielce.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ktbs_kielce1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont balkonów w budynkach mieszkalnych przy ul. J.B Puscha 34,36 i 38 w Kielcach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e0686b7-fa70-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00189869
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145259/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 389760,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu płyt balkonowych w ilości 159 szt. w budynkach przy ul. Puscha 34, 36, 38.
Remont będzie polegał na:
1) Usunięciu nawierzchni z płytek gres z powierzchni balkonów i cokolików
2) Ewentualnym uzupełnieniu / naprawie istniejącej wylewki
3) Wykonaniu hydroizolacji płyt balkonowych wraz z wklejeniem taśm uszczelniających wzdłuż obróbek blacharskich, ścian budynku i ościeżnicy drzwi balkonowych
4) Mechanicznym oczyszczeniu i zabezpieczeniu antykorozyjnym istniejących obróbek blacharskich
5) Ponownym ułożeniu nowych płytek gres i cokolików wraz z fugowaniem
6) Uszczelnienie styku powierzchni płytek gres z cokolikiem i ościeżnicom drzwi balkonowych masą trwale elastyczną poliuretanową
7) Usuniecie odspojonych tynków na spodach płyt balkonowych wraz z ponownym uzupełnieniem
8) Malowanie spodów i lica płyt balkonowych
9) Uporządkowanie terenu po robotach budowlanych wraz z wywiezieniem i utylizacją gruzu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 3 ustawy postępowanie unieważniono.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 572400,00 PLN
| 2021-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |