Budowa ulicy Perłowej w Tomaszowie Mazowieckim w ramach zadania pn: Budowa ulic w osiedlu Wierzbowa w Tomaszowie Mazowieckim.
GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00204875
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00204875/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-05 09:15
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a17d514e-0b26-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7731656546
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00204875 z dnia 2021-10-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ulicy Perłowej w Tomaszowie Mazowieckim w ramach zadania pn: Budowa ulic w osiedlu Wierzbowa w Tomaszowie Mazowieckim.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO TOMASZÓW MAZOWIECKI
1.3.) Oddział zamawiającego: URZĄD MIASTA TOMASZÓW MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648310
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: POW 10/16
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 7242311
1.5.8.) Numer faksu: 44 7244359
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@tomaszow-maz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.tomaszow.miasta.pl/public/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.tomaszow.miasta.pl/public/?id=2098901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa ulicy Perłowej w Tomaszowie Mazowieckim w ramach zadania pn: Budowa ulic w osiedlu Wierzbowa w Tomaszowie Mazowieckim.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a17d514e-0b26-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00204875
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001434/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Budowa ulicy Perłowej w Tomaszowie Mazowieckim w ramach zadania pn: Budowa ulic w osiedlu Wierzbowa w Tomaszowie Mazowieckim.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171729/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WRIK.271.1.10.2021.ZP
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 345736,07 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje budowę ulic: Perłowej na odcinku od ul. Bursztynowej do ul. Wierzbowej wraz z budową kanalizacji deszczowej oraz odwodnienia w Tomaszowie Mazowieckim.
2. Podstawowe roboty budowlane wchodzące w zakres zamówienia.
1) Roboty przygotowawcze i rozbiórkowe.
2) Roboty ziemne.
3) Budowa konstrukcji jezdni o nawierzchni z betonu asfaltowego.
4) Budowa zjazdów i chodników o nawierzchni z betonowej kostki brukowej.
5) Budowa kanalizacji deszczowej i odwodnienia.
6) Wykonanie poziomego i pionowego oznakowania drogowego.
7) Sporządzenie inwentaryzacji powykonawczej.
8) Uwaga: Zamówienie nie obejmuje wykonanych:
a) budowy odcinka ul. Perłowej od ul. Bursztynowej do ul. Wandy Panfil,
b) przebudowy sieci telekomunikacyjnej,
c) przebudowy sieci SN i Nn,
d) oświetlenia ulicznego.
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają: dokumentacja techniczna (projekt budowlany, projekt wykonawczy, kosztorysy nakładcze, przedmiary robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót opracowanych przez Biuro Projektowo – Inwestycyjne OMEGA s.c. z siedzibą w Radomsku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 380000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 608371,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 380000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Honorata Tchórz BINSTAL SC
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przemysław Tchórz binsta sc
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 773-202-26-60
7.3.3) Ulica: ul. Konstytucji 3-go Maja 38
7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Maz.
7.3.5) Kod pocztowy: 97-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 380000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące
| 2021-10-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |