Dostawa elementów edukacyjnej architektury terenowej w ramach projektu „Eko-edukacja w powiecie pilskim - etap II”

Powiat Pilski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00190436
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00190436/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2021-09-23 14:05
Lokalizacja
Piła, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7ed075a8-f8d7-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7642611565
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Osprzęt miejskiŁawkiWyposażenie parków i placów zabawWiatyMontaż konstrukcji metalowych

Wykonawcy

1 przyznane

"MENTOR" AGENCJA REKLAMY I DYDAKTYKI, ELŻBIETA MAJCHRZAK I PAWEŁ MAJCHRZAK SPÓŁKA JAWNAPrzyrowo 14B, Połczyn-Zdrój, PL · lot 0
282 617,14 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00190436 z dnia 2021-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa elementów edukacyjnej architektury terenowej w ramach projektu „Eko-edukacja w powiecie pilskim - etap II”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Pilski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570799480

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: aleja Niepodległości 33/35

1.5.2.) Miejscowość: Piła

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.7.) Numer telefonu: 67 210 94 42

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@powiat.pila.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat.pila.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_pila

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa elementów edukacyjnej architektury terenowej w ramach projektu „Eko-edukacja w powiecie pilskim - etap II”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ed075a8-f8d7-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00190436

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002502/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Doposażenie ścieżek ekologicznych w ramach projektu Eko-edukacja w powiecie pilskim – etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Eko - edukacja w powiecie pilskim - etap II” dofinansowanego w ramach poddziałania 4.5.4. Edukacja ekologiczna – projekty konkursowe w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141615/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WZP.272.50.2021.I

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 273991,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem elementów edukacyjnej architektury terenowej w ramach projektu „Eko-edukacja w powiecie pilskim - etap II” dofinansowanego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
2. Zamówienie jest realizowane w ramach zadań:
- „Utworzenie Ekologicznej Ścieżki przy Zespole Szkół Technicznych w Pile” ,
- „Ekologiczny projekt budowy edukacyjnej ścieżki dydaktycznej oraz szkolnego ogrodu dydaktycznego „Raj dla owada realizowany przez uczniów Zespołu Szkół Budowlanych w Pile”,
- „Rozbudowa ścieżki edukacyjnej przy Starostwie Powiatowym w Pile”,
- „Utworzenie edukacyjnej ścieżki ekologicznej przy Powiatowym Centrum Edukacji Ekologicznej w Pile”.
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Eko - edukacja w powiecie pilskim - etap II” dofinansowanego w ramach poddziałania 4.5.4. Edukacja ekologiczna – projekty konkursowe w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę i montaż następującego doposażenia :
1) wiata z ławostołem i grą edukacyjną – 3 szt.,
2) tablica z grą i koszami do segregacji – 2 szt.,
3) tablica z grą – 6 szt.,
4) tablica labirynt – 2 szt.,
5) ławostół – 1 szt.,
6) ławka – 8 szt.,
7) stelaż tablic edukacyjnych – 9 szt. oraz wkład do stelaża tablicy – 9 szt.,
8) tablica edukacyjna – 5 szt.,
9) pulpity edukacyjne – 3 szt.,
Gwarancja 36 miesięcy.
W opisie przedmiotu zamówienia oraz formularzu cenowym wskazane zostały miejsca dostawy i montażu (kolumna nr 2 tabeli) do których należy dostarczyć i zamontować doposażenie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.
4. Wykonawca dostarczy doposażenie do właściwej siedziby:
1) do siedziby I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie/ Powiatowego Centrum Edukacji Ekologicznej, ul. W. Pola 11, 64-920 Piła,
2) do siedziby Zespołu Szkół Budowlanych, ul. J. Kilińskiego 16, 64-920 Piła,
3) do siedziby Zespołu Szkół Technicznych w Pile, ul. Ceglana 4, 64-920 Piła,
4) do siedziby Starostwa Powiatowego w Pile, aleja Niepodległości 33/35, 64-920 Piła.
5. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy. Dostarczone doposażenie musi być kompletne, musi posiadać wymagane przepisami prawa lub przez producenta certyfikaty, dokumenty dopuszczające je do użytkowania.
6. Jeżeli w dokumentach opisujących przedmiot zamówienia znajdują się nazwy producentów materiałów lub jakichkolwiek innych wyrobów lub produktów, to służą one jedynie i wyłącznie określeniu pożądanego standardu wykonania i określenia właściwości wymogów techniczno - użytkowych założonych w dokumentacji technicznej dla danego typu rozwiązań, nie są obowiązujące i należy je traktować, jako propozycje projektanta. Nie są one wiążące przyszłego Wykonawcę do ich stosowania. Wykonawca może zastosować materiały równoważne o parametrach techniczno – użytkowych odpowiadających co najmniej parametrom materiałów zaproponowanych w dokumentacji projektowej. Wykonawca ma obowiązek posiadać w stosunku
do materiałów równoważnych dokumenty dopuszczające do użytkowania.
7. Ze względu na to, że wykonywanie zamówienia będzie przy funkcjonujących budynkach, Zamawiający ma następujące wymagania dotyczące realizacji prac:
1) należy prawidłowo zabezpieczyć teren,
2) należy zabezpieczyć wszystkie materiały, urządzenia i sprzęt przed dostępem osób niepowołanych,
3) po zakończeniu prac montażowych należy uporządkować teren.
8. Wykonawca bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wszelkie naruszenia prawa i szkody, które mogą zaistnieć w związku z realizacją zamówienia.
9. Zamawiający wymaga stałego nadzoru prowadzonych prac.
10. Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia przez wykonawcę wizji lokalnej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34928400-2 - Osprzęt miejski

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39113600-3 - Ławki

43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw

44112100-9 - Wiaty

45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282617,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282617,14 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282617,14 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MENTOR Agencja Reklamy i Dydaktyki Elżbieta i Paweł Majchrzak spółka jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6721882542

7.3.3) Ulica: Przyrowo 14B

7.3.4) Miejscowość: Połczyn-Zdrój

7.3.5) Kod pocztowy: 78-320

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282617,14 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni

2021-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy