Rozbudowa sieci LAN w Limanowej przy ul. MB Bolesnej 9 - budynek A i B oraz modernizacja sieci LAN w Brzesku przy ul. Królowej Jadwigi 16
IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00192746
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00192746/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-27 10:31
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0948d881-1c6b-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6761773084
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192746 z dnia 2021-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa sieci LAN w Limanowej przy ul. MB Bolesnej 9 - budynek A i B oraz modernizacja sieci LAN w Brzesku przy ul. Królowej Jadwigi 16
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001021270
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wiślna 7
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-007
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.krakow@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.malopolskie.kas.gov.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa sieci LAN w Limanowej przy ul. MB Bolesnej 9 - budynek A i B oraz modernizacja sieci LAN w Brzesku przy ul. Królowej Jadwigi 162.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0948d881-1c6b-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192746
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00013866/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Rozbudowa i modernizacja lokalnej sieci LAN w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Krakowie zlokalizowanych w Brzesku i Limanowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 2 pzp, ponieważ w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym (nr ref. 1201-ILL-5.260.32.2021) nie złożono żadnej oferty w cz. V - Rozbudowa lokalnej sieci LAN w budynku w Limanowej, przy ul. Matki Boskiej Bolesnej 9 oraz w cz. VIII - Modernizacja lokalnej sieci LAN w budynku w Brzesku, przy ul. Królowej Jadwigi 16
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1201-ILL-5.260.56.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 658500,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Rozbudowa sieci LAN w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Krakowie zlokalizowanych w Limanowej przy ul. MB Bolesnej 9 - budynek A i B.4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 157187,60 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja sieci LAN w budynku Izby Administracji Skarbowej w Krakowie zlokalizowanym w Brzesku przy ul. Królowej Jadwigi 16.4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
4.5.5.) Wartość części: 528313,18 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z brakiem akceptacji zaoferowanych przez Wykonawcę cen oraz propozycji wydłużenia terminu realizacji, niemożliwe jest zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z brakiem akceptacji zaoferowanych przez Wykonawcę cen oraz propozycji wydłużenia terminu realizacji, niemożliwe jest zawarcie umowy w sprawie zamówienia publicznego.
| 2021-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |