Modernizacja nawierzchni ul. Wzgórze w Rębiskach

Gmina Szemud

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00190302
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00190302/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-23 13:31
Lokalizacja
Szemud, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-743a4899-0fd5-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5882388864
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00190302 z dnia 2021-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni ul. Wzgórze w Rębiskach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szemud

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675422

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kartuska 13

1.5.2.) Miejscowość: Szemud

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-217

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@szemud.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szemud.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szemud.pl/rejestr-rok-2021.html?

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja nawierzchni ul. Wzgórze w Rębiskach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-743a4899-0fd5-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00190302

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000106/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.28 Projekt modernizacji nawierzchni ul. Wzgórze w Rębiskach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173060/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/3/11/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 249454,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

a) Modernizacja nawierzchni ul. Wzgórze w Rębiskach. Etap I. (ul. Wzgórze z wjazdem na ul. Brązową)
- długość przebudowywanego odcinka drogi: 221,0 m,
- szerokość przebudowywanego odcinka drogi: 5,0 m,
- roboty przygotowawcze, m.in. wycięcie drzew wraz z utylizacją drewna oraz roboty ziemne,
- wbudowanie 130,0 m krawężników na ławie betonowej z oporem,
- roboty nawierzchniowe - wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem o gr. 15 cm i kruszywa łamanego 0/31,5 o gr. 25 cm oraz wykonanie górnych warstw nawierzchni. tj. warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W 50/70 o gr. 5 cm i warstwy ścieralnej z mie-szanki SMA 0/12,8 mm o gr. 4 cm,
- zjazdy i skrzyżowania - wykonanie warstwy odsączającej z pospółki o gr. 10 cm, warstwy podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 o gr. 20 cm oraz wykonanie górnych warstw nawierzchni. tj. warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W 50/70 o gr. 5 cm i warstwy ścieralnej z mieszanki SMA 0/12,8 mm o gr. 4 cm,
- zagospodarowanie poboczy,
- oznakowanie drogi,
b) Modernizacja nawierzchni ul. Wzgórze w Rębiskach. Etap IV. (ul. Wzgórze z wjazdem na ul. Stolarską)
- długość przebudowywanego odcinka drogi: 212,0 m,
- szerokość przebudowywanego odcinka drogi: 5,0 m,
- roboty przygotowawcze, m.in. wycięcie drzew wraz z utylizacją drewna oraz roboty ziemne,
- wbudowanie 82,0 m krawężników na ławie betonowej z oporem,
- roboty nawierzchniowe - wykonanie podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem o gr. 15 cm i kruszywa łamanego 0/31,5 o gr. 25 cm oraz wykonanie górnych warstw nawierzchni. tj. warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W 50/70 o gr. 5 cm i warstwy ścieralnej z mie-szanki SMA 0/12,8 mm o gr. 4 cm,
- zjazdy i skrzyżowania - wykonanie warstwy odsączającej z pospółki o gr. 10 cm, warstwy podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 o gr. 20 cm oraz wykonanie górnych warstw nawierzchni. tj. warstwy wiążącej z betonu asfaltowego AC16W 50/70 o gr. 5 cm i warstwy ścieralnej z mieszanki SMA 0/12,8 mm o gr. 4 cm,
- zagospodarowanie poboczy,
- oznakowanie drogi,
3. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania geodezyjnego pomiaru powykonawczego dla każdej inwestycji; Dokumentację opieczętowaną odpowiednimi pieczęciami potwierdzającymi pozytywną kontrolę przez Starostwo Powiatowe należy przedłożyć w formie pisemnej -3 egz. i elektronicznej w (PDF lub JPG oraz pliku otwieranym przez program kartograficzny ,,MMP lub DXF").
4. Zamawiający przedstawiając nazwy własne w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia miał na celu wyłącznie pokazanie w sposób jednoznaczny, o jakich parametrach technicznych materiał (urządzenie) należy użyć do wykonania robót budowlanych. Użycie nazw własnych w żaden sposób nie sugeruje producenta, ma jedynie charakter przykładowy. Wykonawca jest zobowiązany do wykorzystania produktów wybranego przez siebie producenta o takich samych (równoważnych) parametrach technicznych i jakościowych. Zgodność parametrów powinna zostać potwierdzona certyfikatem wydanym przez jednostkę oceniającą zgodność (lub inne oceniające zgodność jednostki równoważne) lub sprawozdaniem z badań przeprowadzonych przez tę jednostkę jako środka dowodowego potwierdzającego zgodność z wymaganiami lub cechami określonymi w opisie przedmiotu zamówienia, kryteriach oceny ofert lub warunkach realizacji zamówienia. Zamawiający dopuszcza również inne odpowiednie środki dowodowe (w szczególności dokumentację techniczną producenta), potwierdzające zgodność zaproponowanych przez Wykonawcę materiałów (urządzeń) w przypadku gdy wykonawca nie ma dostępu do certyfikatów lub sprawozdań z badań ani nie ma możliwości uzyskania ich w odpowiednim terminie, o ile ten brak dostępu nie może być przypisany danemu Wykonawcy, oraz jeżeli udowodni, że wykonywane przez niego roboty budowlane spełniają wymogi lub kryteria określone w opisie przedmiotu zamówienia, kryteriach oceny ofert lub warunkach realizacji zamówienia. Ponadto Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, Wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami.

5. Zamawiający, posługując się nazwami norm w dokumentacji opisującej przedmiot zamówienia miał na celu wyłącznie pokazanie w sposób jednoznaczny do jakiego rodzaju norm należy dostosować prowadzone roboty budowlane. Dopuszczalne jest zastosowanie norm równoważnych.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: Dok. techn., specyfikacje techniczne oraz kosztorysy ofertowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty w terminie składania ofert: 22.09.2021 r. godz. 10.00
2021-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane