Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania: Termomodernizacja budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji

Gmina Miasto Zakopane

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00149999
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00149999/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-18 08:03
Lokalizacja
Zakopane, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c0ad13dc-6bab-46b4-90d4-043f91cd6869
Identyfikator
7360007798
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiaroweUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

Pracownia Projektowa i Nadzoru Budowlanego mgr Cecylia Słowik, mgr inż. Marian Słowik-Sułkowski Spółka CywilnaZakopane, PL · lot 0
191 800 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00149999 z dnia 2025-03-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania: Termomodernizacja budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Zakopane

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000654948

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kościuszki 13

1.5.2.) Miejscowość: Zakopane

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: 18 20 20 430

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dmajerczyk@zakopane.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakopane.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zakopane/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej w ramach zadania: Termomodernizacja budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c0ad13dc-6bab-46b4-90d4-043f91cd6869

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00149999

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00053062

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 130000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla termomodernizacji budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji wraz z dostosowaniem obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz uzyskanie decyzji o pozwoleniu na budowę/skutecznego zgłoszenia dla ww. inwestycji, w ramach zadania inwestycyjnego nr 2015/10 o nazwie „Termomodernizacja budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności sporządzenie:
1) audytu energetycznego;
2) inwentaryzacji przyrodniczej w zakresie występowania chronionych gatunków zwierząt w tym ptaków i nietoperzy (zwierzęta objęte ochroną gatunkową na podstawie ustawy o ochronie przyrody z dnia 16 kwietnia 2004r z późn. zm.);
3) projektu budowlanego;
4) projektu wykonawczego;
5) Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (STWIORB);
6) Kosztorysów inwestorskich;
7) przedmiaru robót.
3. Zakres prac projektowych obejmuje w szczególności wykonanie pełnej dokumentacji technicznej (projektu wykonawczego i projektu budowlanego) wynikającej z przyjętego rozwiązania polegającego na dostosowaniu obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych - dostępności osób niepełnosprawnych do wszystkich kondygnacji budynku oraz sporządzonego audytu energetycznego i przyjętych rozwiązań projektowych w zakresie termomodernizacji budynku.
4. Powyższe opracowanie winno umożliwić Zamawiającemu przygotowanie i przeprowadzenie postępowania w trybie zamówienia publicznego, pozwalającego na wyłonienie Wykonawcy na wybudowanie zaprojektowanych rozwiązań.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja przetargowa oraz wzór umowy.
6. Wykonawca zobowiązany jest udzielić co najmniej 36 miesięcznej gwarancji od dnia ostatecznego odbioru robót budowlanych opartych na dokumentacji będącej przedmiotem niniejszego postepowania, nie dłużej niż 60 miesięcy od dnia ostatecznego odbioru dokumentacji będącej przedmiotem niniejszej postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71250000-5 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i pomiarowe

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 449000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 191800,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowa i Nadzoru Budowlanego s.c. mgr Cecylia Słowik, mgr Marian Słowik Sułkowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 380960694

7.3.3) Ulica: Witkiewicza

7.3.4) Miejscowość: Zakopane

7.3.5) Kod pocztowy: 34-500

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191800,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-11
2025-03-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi