Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych dwusegmentowych w Pełczycach
GMINA PEŁCZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00191129
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00191129/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-24 09:26
- Lokalizacja
- Pełczyce, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1270bd07-0973-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5941532878
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00191129 z dnia 2021-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych dwusegmentowych w Pełczycach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PEŁCZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966964
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek Bursztynowy 2
1.5.2.) Miejscowość: Pełczyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-260
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 957685048
1.5.8.) Numer faksu: 957685118
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umig@pelczyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pelczyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych dwusegmentowych w Pełczycach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1270bd07-0973-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191129
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001490/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa dwóch budynków wielorodzinnych (każdy budynek składa się z dwóch segmentów) w miejscowości Pełczyce komunalnego w m. Pełczyce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00164306/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 11032781,04 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego (dwusegmentowego) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu przy ul. Ogrodowej w Pełczycach (działka nr 458/5 i nr 78 obręb 0009 Pełczyce)4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45211300-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy domów
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45261410-1 - Izolowanie dachu
45262620-3 - Ściany nośne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45313100-5 - Instalowanie wind
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.5.) Wartość części: 5931737,56 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego (dwusegmentowego) wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu przy ul. Starogrodzkiej w Pełczycach (działka nr 57/54 i nr 57/53 obręb 0009 Pełczyce)4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45211300-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy domów
45223210-1 - Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45261410-1 - Izolowanie dachu
45262620-3 - Ściany nośne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45313100-5 - Instalowanie wind
45321000-3 - Izolacja cieplna
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45432110-8 - Kładzenie podłóg
4.5.5.) Wartość części: 6096737,56 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie I części zamówienia kwotę 5 931 737,56 zł brutto. Cena oferty najkorzystniejszej przekracza tą kwotę o 1 952 250,44 zł. Zamawiający, dbający o środki publiczne uznał, że nie jest w stanie zwiększyć tej kwoty do poziomu ceny oferty najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
| 2021-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |