Termomodernizacja budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolesławiu
Gmina Bolesław
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00191118
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00191118/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-24 09:22
- Lokalizacja
- Bolesław, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1e24a2ca-e08d-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6371997976
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00191118 z dnia 2021-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolesławiu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bolesław
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257883
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ul. Główna 58
1.5.2.) Miejscowość: Bolesław
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-329
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 326424501, 326424071
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: boleslaw@gminaboleslaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaboleslaw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/boleslaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolesławiu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1e24a2ca-e08d-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191118
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003991/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolesławiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109941/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 181991,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: „Termomodernizacja budynku Gminnej Biblioteki Publicznej w Bolesławiu”. Zadanie realizowane będzie na podstawie dokumentacji projektowej.
Zakres realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1. wykonanie robót budowlanych:
a) docieplenie elewacji zachodniej wraz z przeróbką okapu dachu,
b) uzupełnienie ubytków i malowanie elewacji wschodniej, północnej i południowej,
c) wykonanie nowych tynków żywicznych w strefach cokołowych,
d) likwidację nieczynnych drzwi na elewacji wschodniej,
e) demontaż starych i montaż nowych parapetów zewnętrznych,
f) demontaż krat okiennych i drzwiowych,
g) docieplenie stropu nad piętrem,
h) wykonanie zadaszenia wejścia na elewacji południowej,
i) wykonanie podjazdu dla niepełnosprawnych po stronie południowej budynku wraz z wymianą drzwi wejściowych,
j) wykonanie utwardzenia części działki nr ew. gr. 208/6,
k) wymiana dwóch okien oraz jednych drzwi wejściowych na poddaszu,
2. wykonanie robót elektrycznych:
a) wykonanie instalacji fotowoltaicznej,
b) wykonanie instalacji odgromowej,
c) wykonanie instalacji rozdzielczej elektrycznej,
d) wykonanie wyłącznika p-poż dla budynku,
3. przeszkolenie wytypowanych pracowników Zamawiającego z obsługi urządzeń zamontowanych zgodnie z zakresem przedmiotu zamówienia,
4. opracowanie dokumentacji powykonawczej (wersja papierowa 2 – egz. oraz wersja elektroniczna na nośniku pendrive – format PDF)
5. szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają, załączone do niniejszej SWZ:
- dokumentacja projektowa,
- przedmiar robót,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442110-1 - Malowanie budynków
45443000-4 - Roboty elewacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249240,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 454660,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249240,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wiesław Adamski EURO-OKNO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6591289276
7.3.3) Ulica: Kozłów 45
7.3.4) Miejscowość: Kozłów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-241
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249240,47 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-198.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |