Budowa hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sejnach - wykonanie kanalizacji deszczowej przy budowie hali sportowej.
POWIAT SEJNEŃSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00190986
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00190986/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-24 08:24
- Lokalizacja
- Sejny, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26f636f0-f377-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8442139638
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00190986 z dnia 2021-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sejnach
- wykonanie kanalizacji deszczowej przy budowie hali sportowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SEJNEŃSKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671047
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 1
1.5.2.) Miejscowość: Sejny
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-500
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.7.) Numer telefonu: 875173910
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@powiat.sejny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.powiat.sejny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://powiat-sejny.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sejnach- wykonanie kanalizacji deszczowej przy budowie hali sportowej.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26f636f0-f377-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00190986
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001487/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa hali sportowej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sejnach - wykonanie kanalizacji deszczowej przy budowie hali sportowej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00134031/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.22.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 208637,69 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa i przebudowa kanalizacji deszczowej odprowadzenia wód opadowych z terenu przy hali sportowej przy ZSO w Sejnach, ul. Łąkowa. Odwodnienie terenu i ulicy odbywa się powierzchniowo poprzez wpusty uliczne do istniejącej sieć kanalizacji deszczowej dn 200 odprowadzającej wody opadowe i roztopowe, do istniejącego rowu melioracyjnego.
Na odcinku od zaprojektowanej hali sportowej na terenie ZSO w Sejnach istnieje częściowo kanalizacja deszczowa, do której włączamy projektowaną kanalizacje deszczową.
Kanalizacja deszczowa wykonana będzie z następujących elementów:
- studnie rewizyjne z kręgów betonowych fi 1200 i 1400 zbudowanych z prefabrykowanych kręgów, podstawy studni z osadnikiem oraz wykonanym przejściem szczelnym, kręgi betonowe z zamontowanymi fabrycznie stopniami włazowymi, przykrycie kręgiem ze zwężką i włazem żeliwnym typu ciężkiego D-400. Połączenia rur przez przejścia szczelne.
- uliczne wpusty deszczowe krawężnikowe oraz płaskie, z osadnikiem z rur betonowych fi 500. Element denny prefabrykowany, z rurą pośrednią, posadowienie kosza wpustu z kratą na pierścieniu pod kratę fi 500 i płycie odciążającej wpustu fi 500. Wpust ściekowy płaski lub krawężnikowo-jezdniowy. Podłączanie studzienek do studni rewizyjnych przez przejścia szczelne przykanalikami z rur PCV klasy SN8 średnicy fi 200 mm.
- rury sieci kanalizacyjnej wykonane z PVC/PP-B dwuścienne z gładką wewnętrzną ścianką oraz profilowaną – korugowaną ścianką zewnętrzną o profilu trapezowym lub z PVC o jednorodnej ściance, klasy SN8 o średnicy od 250 do 400 mm.
- Średnice rur i studni podano na profilach i PZT w części graficznej opracowania. - oświetlenie zewnętrzne.
Materiały należy montować w sposób umożliwiający łatwy odczyt danych materiałowych, na rurach i betonach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 492502,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERYJNEGO SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 200264365
7.3.3) Ulica: UL. NONIEWICZA 85C LOK. 18
7.3.4) Miejscowość: Suwałki
7.3.5) Kod pocztowy: 16-500
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |