Modernizacja drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Laski, gmina Nowy Staw.

GMINA NOWY STAW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00191326
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00191326/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-24 10:36
Lokalizacja
Nowy Staw, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e246bafd-ea0e-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5792046781
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie budowy drógFundamentowanie dróg

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF PRUCHNIEWSKINowy Staw, PL · lot 0
83 640 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00191326 z dnia 2021-09-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Laski, gmina Nowy Staw.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NOWY STAW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170747922

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Gen. Józefa Bema 1

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Staw

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-230

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 055 27 15 110

1.5.8.) Numer faksu: 055 27 15 123

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@nowystaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.nowystaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.sidaspzp.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Laski, gmina Nowy Staw.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e246bafd-ea0e-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191326

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000487/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja drogi gminnej dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Laski, gmina Nowy Staw.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122436/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 199337,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia w niniejszym postępowaniu jest wykonanie robót budowlanych polegających na przebudowie (modernizacji) odcinka drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Laski gmina Nowy Staw - etap I.
2. Przebudowa (modernizacja) drogi gminnej w miejscowości Laski gm. Nowy Staw etap I. Zakres zamówienia zakłada przebudowę istniejącej drogi gminnej polegającej na ułożeniu płyt „jomb” 0,75 x 1,0 x 0,125 m. Planowana jest droga o długości 223 m i szerokości 4 m z poboczami o szerokości 0,5 m wykonanymi z kruszywa. Do przyległych do drogi posesji wykonać zjazdy z płyt „jomb”.
Konstrukcja drogi to:
- warstwa osączająca z piasku – 15 cm,
- podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 – 15 cm,
- podsypka cementowo piaskowa – 5 cm.
Uwaga! Płyty „jomb” na modernizację drogi dostarczy Inwestor.
3. Wykonawca w swojej ofercie powinien uwzględnić wszystkie koszty związane z prawidłowym i kompletnym wykonaniem zadania, w tym m. in.:
- wykonanie robót zgodnie z ustawą Prawo Budowlane,
- robociznę, materiały, urządzenia i sprzęt niezbędny do realizacji zadania,
- obsługę geodezyjną inwestycji,
- zapewnienie właściwego kierownictwa nad prowadzonymi robotami,
- zapewnienie bezpieczeństwa bhp i ppoż oraz utrzymania porządku na stanowiskach pracy i placu budowy,
- ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności,
- zapewnienie właściwej organizacji ruchu na czas trwania remontu,
- opracowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zawarty został w projekcie budowlanym, specyfikacji technicznej oraz w przedmiarach robót stanowiących Załącznik Nr 1 do SWZ. Przedmiary udostępnione przez Zamawiającego w niniejszym postępowaniu mają charakter pomocniczy mający na celu określenie orientacyjnego zakresu robót przewidzianych do wykonania. Podstawą do wyceny jest udostępniona dokumentacja wykonawcza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83640,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199063,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83640,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Centrum Budowlane NORD-BUD Krzysztof Pruchniewski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 579-102-06-15

7.3.3) Ulica: Młyńska 1

7.3.4) Miejscowość: Nowy Staw

7.3.5) Kod pocztowy: 82-230

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 83640,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane