„Kompleksowa termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Jamielniku”

Gmina Nowe Miasto Lubawskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00191476
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00191476/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-24 11:26
Lokalizacja
Mszanowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-45b3f6f9-7d80-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
8771468461
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneIzolowanie dachuRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneIzolacja cieplnaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00191476 z dnia 2021-09-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Kompleksowa termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Jamielniku”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowe Miasto Lubawskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118922

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Podleśna 1

1.5.2.) Miejscowość: Mszanowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 13-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 564726317

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminanml.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminanml.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.gminanml.pl https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny udzielający zamówienia w dziedzinach obronności i bezpieczeństwa (art. 7 pkt 36 ustawy Pzp)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Kompleksowa termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Jamielniku”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-45b3f6f9-7d80-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191476

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000237/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Kompleksowa termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Jamielniku II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00014796/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie partnerstwa innowacyjnego na podstawie: art. 297 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RD.271.1.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.2.) Zapotrzebowanie na innowacyjny produkt, usługę lub roboty budowlane

Kompleksowa termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Jamielniku.
Budynek SP zlokalizowany jest na działce wydzielonej geodezyjnie o numerze ewidencyjnym 204/4, 281205_2 Nowe Miasto Lubawskie – Gmina, 0006 Jamielnik.
Przedmiotem inwestycji jest termomodernizacja istniejącej Szkoły Podstawowej w Jamielniku oraz modernizacja istniejącej kotłowni. Jako podstawowe wytyczne zgodnie z opracowanym audytem energetycznym zaprojektowano obniżenie kosztów ogrzewania poprzez docieplenie ścian zewnętrznych bryła A (z uzupełnieniem grubości styropianu w bryłe B wcześniej docieplonych od zewnątrz styropianem gr. 5 i 10 cm, docieplenie stropów pod nieogrzewanym strychem (bryły A i B), wymianę stolarki okiennej bryły A i B, wymianę okien dachowych (pozostałych do wymiany) w połaci dachowej bryły A oraz wymianę drzwi wejściowych zewnętrznych (bryły A+B). Wymianę źródła ciepła na nowe kotły na biomasę oraz modernizację instalacji c.o. i instalacji c.w.u. wraz z izolacją termiczną części przewodów i podłączenie instalacji do nowego źródła ciepła z montażem nowego zasobnika c.w.u..,
Projektowane działania termomodernizacyjne
- Docieplenie stropodachu niewentylowanego nad kotłownią płytami z wełny mineralnej lub styropianu gr. 22 cm o współczynniku przewodzenia ciepła 0,034 W/(m·K) oraz wykonaniem nowego pokrycia dachowego z papy wraz robotami towarzyszącymi
- Wymiana części przewodów instalacji c.w.u. na nowe izolowane z podłączeniem instalacji c.w.u. do nowego źródła ciepła.
- Wymiana starych okien (bryła A i B) na nowe okna drewniane lub PCV o współczynniku przenikania ciepła U 0,90 W/(m2·K) z montażem nawiewników higrosterowanych.
- Docieplenie stropodachu nad salą gimnastyczną - bryła A, na pasie dolnym w przestrzeni kratownicy nad płytą warstwową, granulatem z wełny mineralnej lub celulozy gr. 18 cm o współczynniku przewodzenia ciepła 0,038 W/(m·K) wraz robotami towarzyszącymi
- Docieplenie ścian zewnętrznych (bryła A) płytami ze styropianu lub wełny mineralnej gr. 10 cm o współczynniku przewodzenia ciepła 0,036 W/(m·K) wraz z robotami towarzyszącymi.
- Docieplenie stropu nad poddaszem pod nieogrzewanym strychem (bryła A) płytami z wełny mineralnej gr. 15 cm o współczynniku przewodzenia ciepła 0,038 W/(m·K) wraz z robotami towarzyszącymi
- Docieplenie stropu nad parterem pod nieogrzewanym strychem (bryła B) płytami z wełny mineralnej gr. 15 cm o współczynniku przewodzenia ciepła 0,038 W/(m·K) wraz z robotami towarzyszącymi
- Uzupełnienie grubości docieplenia ściany zewnętrznej - bryła B (docieplonej od zewnątrz styropianem gr. 5cm) płytami ze styropianu lub wełny mineralnej gr. 10 cm o współczynniku przewodzenia ciepła ??0,032 W/(m·K) wraz z robotami towarzyszącymi.
- Docieplenie ścian zewnętrznych piwnic (powyżej gruntu bryła A) płytami ze styropianu, wełny mineralnej lub polistyrenu XPS gr. 10 cm o współczynniku przewodzenia ciepła 0,030 W/(m·K) wraz z robotami towarzyszącymi.
- Wymiana drzwi wejściowych zewnętrznych (bryła A i B) na nowe drzwi aluminiowe, drewniane lub stalowe o współczynniku przenikania ciepła U 1,30 W/(m2·K)
- Docieplenie ścian zewnętrznych piwnic (poniżej gruntu bryła A) płytami ze styropianu lub polistyrenu XPS gr. 10 cm o współczynniku przewodzenia ciepła 0,038 W/(m·K) z rozebraniem istniejącej opaski, odkopaniem ścian, ich zaizolowaniem oraz obsypaniem i odtworzeniem opaski wokół budynku wraz z robotami towarzyszącymi.
- Wymiana starych okien połaciowych (pozostałych do wymiany - bryła A) na nowe okna drewniane lub PCV o współczynniku przenikania ciepła U 1,10 W/(m2·K) z montażem nawiewników higrosterowanych.
- Docieplenie ścian zewnętrznych - (bryła B z gazobetonu gr. 24 cm docieplonych styropianem gr. 10cm) płytami ze styropianu lub wełny mineralnej gr. 6 cm o współczynniku przewodzenia ciepła 0,032 W/(m·K) wraz z robotami towarzyszącymi.
- Wykonanie nowej instalacji c.o. z izolacją przewodów (w pomieszczeniach nieogrzewanych) oraz wymianą grzejników na nowe z głowicami termostatycznymi. Wymiana źródła ciepła na nowe kotły na biomasę, wprowadzenie buforu ciepła oraz regulacja instalacji.
- Modernizacja oświetlenia wewnętrznego budynku poprzez wymianę 357 opraw, wyposażonych w wyposażonych w 649 źródeł światła, na oprawy energooszczędne i oświetlenie typu LED, wraz z wykonaniem niezbędnego remontu instalacji elektrycznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45261410-1 - Izolowanie dachu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45321000-3 - Izolacja cieplna

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postepowanie zostało unieważnione, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę, która została przeznaczona na sfinansowanie zamówienia.
2021-09-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane