Termomodernizacja Budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamiance
Gmina Rzekuń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00191487
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00191487/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-24 11:31
- Lokalizacja
- Rzekuń, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bdfc3279-0fbd-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7582141729
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00191487 z dnia 2021-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja Budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamiance
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzekuń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667959
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kościuszki 33
1.5.2.) Miejscowość: Rzekuń
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-411
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 296432077
1.5.8.) Numer faksu: 296432093
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: awierzba@rzekun.net
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzekun.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.rzekun.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja Budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamiance2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bdfc3279-0fbd-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191487
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008129/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Termomodernizacja remizo-świetlicy w Kamiance wraz z zagospodarowaniem terenu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172377/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FPZ.271.1.20.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie termomodernizacji budynku Ochotniczej Straży
Pożarnej w Kamiance zlokalizowanej na działce ozn. nr ewid. 291/2 i 291/3
w miejscowości Kamianka gmina Rzekuń
Zamówienie obejmuje swoim zakresem:
1) budowę instalacji zbiornikowej ze zbiornikiem gazu o pojemności 2700 l naziemnym;
2) przebudowę budynku polegającą na: zamurowaniu otworu okiennego zlokalizowanego w
pomieszczeniu łazienki znajdującej się na I piętrze w ścianie zewnętrznej budynku oraz
wykonaniu łazienki dostosowanej do korzystania przez osoby niepełnosprawne;
3) remont i przebudowa budynku w zakresie:
• Ocieplenie ścian fundamentowych;
• Ocieplenie posadzki przyziemia sali głównej i budynku łącznika;
• Ocieplenie ścian zewnętrznych;
• Ocieplenie stropu pod poddaszem nieużytkowym;
• Wymiana stolarki zewnętrznej okiennej i drzwiowej;
• Wymiana instalacji ogrzewania;
• Wykonania elewacji;
• Wykonania podbitki okapowej;
• Wymiany instalacji elektrycznej;
• Wymiany instalacji sanitarnej: kanalizacji, wody użytkowej;
• Wymiany posadzki w niepodpiwniczonej części obiektu z wyłączeniem garażu;
• Wymiany orynnowania.
Szczegółowy zakres prac określa projekt budowlany i wykonawczy, specyfikacja techniczna
wykonania i odbioru robót, przedmiar robót, który pod kątem ilości materiałowej i rzeczowej
służy jedynie pomocniczo i nie stanowi podstawy rozliczenia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 22 września 2021 r. w przedmiotowym postępowaniu zostały złożone 2 oferty przez następujących wykonawców:Oferta nr 1
Jakkon Sp. z o.o.
ul. Targowa 39 B
07-410 Ostrołęka
• cena brutto: 1 412 581, 60 zł
• okres gwarancji: 72 m-ca.
Oferta nr 2
Zakład Remontowo-Budowlany
mgr Sylwester Zawadzki
ul. Ks. Kard. Wyszyńskiego 12
18-400 Łomża
• cena brutto: 1 476 000,00 zł
• okres gwarancji: 72 m-ca.
4. Zamawiający- stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Pzp- bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. kwotę1 000 000,00 zł brutto.
5. Oferta z najniższą ceną przewyższa zatem kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia, a Zamawiający nie posiada środków własnych, które mógłby dodatkowo przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia.
6. Wobec powyższego na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający unieważnia postępowanie w sprawie udzielenia zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |