Przebudowa drogi gminnej nr 470246W – ulicy Mszczonowskiej w miejscowościach Puszcza Mariańska–Olszanka–Wygoda, w zakresie budowy chodnika z kostki brukowej betonowej.
Gmina Puszcza Mariańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00191212
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00191212/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-24 09:55
- Lokalizacja
- Puszcza Mariańska, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33ddae98-114e-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8361514865
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00191212 z dnia 2021-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 470246W – ulicy Mszczonowskiej
w miejscowościach Puszcza Mariańska–Olszanka–Wygoda,
w zakresie budowy chodnika z kostki brukowej betonowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Puszcza Mariańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148390
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stanisława Papczyńskiego 1
1.5.2.) Miejscowość: Puszcza Mariańska
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-330
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publiczne@puszcza-marianska.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.puszcza-marianska.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/puszcza_marianska/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 470246W – ulicy Mszczonowskiejw miejscowościach Puszcza Mariańska–Olszanka–Wygoda,
w zakresie budowy chodnika z kostki brukowej betonowej.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33ddae98-114e-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191212
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002440/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa chodnika w miejscowości Puszcza Mariańska ul. Mszczonowska.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175494/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Z.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej nr 470246W – ulicy Mszczonowskiej w miejscowościach Puszcza Mariańska – Olszanka – Wygoda, w zakresie budowy chodnika z kostki brukowej betonowej.
Opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w projekcie budowlanym, stanowiącym załącznik nr 7a i projekcie zmian w stałej organizacji ruchu, stanowiącym załącznik nr 7b do SWZ oraz w Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie następujących prac budowlanych:
a) wykonanie różnych prac przygotowawczych, pomiarowych rozbiórkowych i ziemnych,
b) regulacja wysokości studni rewizyjnych i zasuw wodociągowych,
c) obsadzenie na ławie betonowej z oporem z betonu:
- krawężników betonowych o wymiarach 15 cm x 30 cm,
- krawężników najazdowych o wymiarach 15 cm x 22 cm,
- oporników betonowych o wymiarach 12 cm x 25
- obrzeży betonowych o wymiarach 8 cm x 30 cm,
d) wykonanie prac związanych z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża, wykonaniem podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem oraz podbudowy z kruszywa łamanego, a następnie ułożenie nawierzchni chodnika z kostki brukowej betonowej grubości 8 cm w kolorze szarym oraz elementów chodnika z płytek integracyjnych z wypustkami grubości 8 cm na podsypce cementowo-piaskowej, z wypełnienie spoin piaskiem,
e) wykonanie ławy betonowej i ułożenie części dolnej i górnej ścieku podchodnikowego z prefabrykatów o wymiarach 50 cm x 60 cm x 15 cm na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin zaprawą cementowo-piaskową
f) wykonanie prac związanych z profilowaniem i zagęszczeniem podłoża, wykonaniem podbudowy z gruntu stabilizowanego cementem oraz podbudowy z kruszywa łamanego, a następnie ułożenie nawierzchni zjazdów z kostki brukowej betonowej grubości 8 cm w kolorze grafitowym na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem,
g) przebudowa i wykonanie nowego oznakowania pionowego i poziomego,
h) uszczelnienie połączenia krawędzi jezdni z krawężnikiem,
i) montaż balustrady U-11a szczebelkowej ocynkowanej z płaskownika,
j) wykonanie humusowania terenu z obsianiem trawą,
W zakres i koszt inwestycji wchodzi również wykonanie wszelkich wymaganych badań i prób oraz obsługa geodezyjna zamówienia, w tym dostarczenie Zamawiającemu inwentaryzacji geodezyjnej robót, w ilości 3 egz, a także koszty związane z zajęciem pasa drogowego drogi gminnej.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają: przedmiar robót – stanowiący załącznik nr 9 do SWZ, projekt budowlany stanowiący załącznik nr 7a i projekt zmian w stałej organizacji ruchu stanowiący załącznik nr 7b do SWZ oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.
2. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy, określone zostały w załączniku nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.W postępowaniu pn.: „Przebudowa drogi gminnej nr 470246W – ulicy Mszczonowskiej w miejscowościach Puszcza Mariańska–Olszanka–Wygoda, w zakresie budowy chodnika z kostki brukowej betonowej” ogłoszonego w BZP pod nr 2021/BZP 00175494/01 w dniu 09.09.2021 r., do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 24.09.2021 r., do godz. 9:00, nie wpłynęła żadna oferta. Wobec powyższego, Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
| 2021-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |