Przystosowanie - adaptacja pomieszczeń dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w części parteru budynku przy Placu Inwalidów 6 i ul. Sienkiewicza 2 i 2a w Krakowie
Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00191460
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00191460/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-24 11:23
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b433981a-ea08-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6761013717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00191460 z dnia 2021-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przystosowanie - adaptacja pomieszczeń dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w części parteru budynku przy Placu Inwalidów 6 i ul. Sienkiewicza 2 i 2a w Krakowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kraków - Urząd Miasta Krakowa
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351554353
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wszystkich Świętych 3-4
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-004
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.7.) Numer telefonu: 126161508
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@um.krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.krakow.pl/?sub_dok_id=208941.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przystosowanie - adaptacja pomieszczeń dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w części parteru budynku przy Placu Inwalidów 6 i ul. Sienkiewicza 2 i 2a w Krakowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b433981a-ea08-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191460
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007830/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Dostosowanie siedzib rad dzielnic Miasta Krakowa do potrzeb osób z niepełnosprawnościami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123595/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-10.271.64.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1082926,84 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 760547,51 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przystosowanie - adaptacja pomieszczeń dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami w części parteru budynku przy Placu Inwalidów 6 i ul. Sienkiewicza 2 i 2a w Krakowie, przeznaczonych na siedzibę Rady Dzielnicy V Miasta Krakowa.
W ramach realizacji przedmiotu umowy, Wykonawca zobowiązany jest do wykonania:
1.1. Instalacji elektrycznej,
1.2. Instalacji wodno – kanalizacyjnej, c.o. oraz wentylacyjnej,
1.3. Robót rozbiórkowych,
1.4. Robót budowlanych,
1.5. Odrestaurowania stolarki drzwiowej zewnętrznej,
1.6. Odrestaurowania istniejących okien i witryny,
1.7. Robót wykończeniowych.
2. Szczegółowy zakres prac został określony w następujących dokumentach:
2.1. Dokumentacji projektowej – załącznik nr 8 do SWZ;
2.2. Przedmiarze robót - załącznik nr 9 do SWZ;
2.3. Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik nr 10 do SWZ,
2.4. Pozwoleniu Miejskiego Konserwatora Zabytków na prowadzenie robót budowlanych i prac konserwatorskich przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków – załącznik nr 11 do SWZ.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa wraz z załącznikami oraz dokumenty, o których mowa w pkt 2 powyżej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31214500-4 - Elektryczne tablice rozdzielcze
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45262311-4 - Betonowanie konstrukcji
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432110-8 - Kładzenie podłóg
45432210-9 - Wykładanie ścian
45432220-2 - Tapetowanie ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 526681,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 526681,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 526681,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jarosław Błoński OPTIMAL
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6561221747
7.3.3) Ulica: ul. Przewóz 36b/163
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-716
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
F.H.U. „EL-INSTAL” inż. Bogusław Dziedziak, ul. Kasztanowa 5, 32-065 Krzeszowice - Instalacje elektryczne i teletechniczne
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 526681,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-01-06SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Uwaga do sekcji 8.3.) ogłoszenia: Prawidłowy zapis winien brzmieć: Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot umowy określony w § 2 ust. 1-2 w terminie 15 tygodni od dnia zawarcia umowy.| 2021-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |