„Strefa Rekreacji Tymiankowa” – etap IV, zadanie realizowane w ramach WBO 2019, projekt nr 11.

ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00191534
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00191534/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-24 11:43
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4a8be244-ef77-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8971617948
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie kształtowania parkówInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoUsługi ogrodnicze

Wykonawcy

2 przyznane

TOMASZ OBRZUTKrużlowa Wyżna, PL · lot 0
307 821 PLN
TOMASZ OBRZUTKrużlowa Wyżna, PL · lot 1
199 685,79 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00191534 z dnia 2021-09-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Strefa Rekreacji Tymiankowa” – etap IV, zadanie realizowane w ramach WBO 2019, projekt nr 11.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD ZIELENI MIEJSKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932104838

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Trzebnicka 33

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-231

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zzm.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zzm.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zzm-wroc.ezamawiajacy.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Strefa Rekreacji Tymiankowa” – etap IV, zadanie realizowane w ramach WBO 2019, projekt nr 11.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4a8be244-ef77-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191534

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000852/29/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 „Strefa Rekreacji Tymiankowa” – etap IV, zadanie realizowane w ramach WBO 2019, projekt nr 11.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00131150/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/220/47/2021/DP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 347301,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 1:
W ramach zadania przewiduje się wykonanie oświetlenia boisk sportowych oraz alejek kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Tymiankowej i Cynamonowej zlokalizowanego na nieruchomości oznaczonej geodezyjnie jako działki nr 3/4, 3/6, 3/7, AM-5, obręb Lipa Piotrowska wraz z odtworzeniem trawników po wykonaniu robót budowlanych.
Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części:
CZĘŚĆ I: wykonanie robót budowlanych:
1) ogrodzenie terenu budowy, wygrodzenie stref niebezpiecznych, umieszczenie tablic ostrzegawczych oraz kart informacyjnych do standardów ochrony drzew w Inwestycjach Wrocławia,
2) zabezpieczenie istniejących drzew i krzewów na czas trwania robót budowlanych,
Zabezpieczenie drzew należy wykonać zgodnie z Planem ochrony drzew przygotowanym przez Wykonawcę w uzgodnieniu z Zamawiającym. Plan ochrony drzew opracować mając na względzie Standardy ochrony drzew w Inwestycjach Wrocławia, dostępne na stronie internetowej Zarządu Zieleni Miejskiej we Wrocławiu (http://www.zzm.wroc.pl/pl/dzialania_zzm,366.html),
3) tyczenie geodezyjne i roboty pomiarowe przy robotach ziemnych,
Prace ziemne należy prowadzić zgodnie z wytycznymi Dolnośląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków zawartymi w piśmie (załącznik do PB) nr WZA.5183.7943.2020.EOZ z dnia 23.12.2020 r.
4) wykonanie elektrycznych robót sieciowych oraz dostawa wraz z montażem oświetlenia alejek oraz boisk zlokalizowanych na kompleksie sportowo-rekreacyjnym.
Prace wykonać zgodnie z dokumentacją projektową. W ramach zamówienia należy wyposażyć szafkę zasilającą (szafka zostanie zamontowana w ramach odrębnego zamówienia do zasilania toalety samoobsługowej), wykonać roboty ziemne wraz z ułożeniem kabla, wykonać fundamenty pod latarnie i zamontować słupy z oprawami do oświetlenia alejek oraz boisk. Ze względu na potrzebę ochrony istniejących drzew oraz nowej alejki, będącej na gwarancji, część robót związanych z układaniem kabla zasilającego oświetlenie zaplanowano metodą bezwykopową. Po stronie Wykonawcy leży dokonywanie w trakcie realizacji wszelkich niezbędnych uzgodnień, planowanie wyłączeń zasilania i odbiory zzakładem sieciowym. Po wykonaniu oświetlenia należy przeprowadzić niezbędne pomiary instalacji elektrycznej oraz natężenia oświetlenia i porównać zzałożonymi parametrami z dokumentacji projektowej.
Obowiązkiem Wykonawcy jest koordynacja prac z Wykonawcą systemowej toalety kontenerowej wraz z zasilaniem, który może prowadzić prace równolegle na tym terenie. W przypadku opóźnień w montażu szafki rozdzielczej przez Wykonawcę toalety, obowiązkiem Wykonawcy przedmiotowego oświetlenia będzie wykonanie podpięcia oświetlenia w terminie późniejszym.
Słupy oświetleniowe zabezpieczone fabrycznie warstwą antygraffiti do wysokości 2,5 m. Oprawy oświetleniowe z możliwością sterowania zgodnie z dokumentacją projektową.
5) odtworzenie trawników w miejscach po prowadzonych robotach ziemnych,
6) odtworzenie ewentualnych zniszczeń nawierzchni wynikających z prowadzonych przez Wykonawcę prac budowlanych.

CZĘŚĆ II: wykonanie prac ogrodniczych:

1) wykonanie niezbędnych wycinek wskazanych przez Zamawiającego drzew (drzewo o nr inw. 136),
2) wykopanie na czas robót ziemnych 30 szt. młodych krzewów iglastych i ponowne posadzenie,
3) odtworzenie trawników o szerokości minimum 2 m w miejscu wykopu oraz w miejscach, w których trawnik ulegnie zniszczeniu podczas prowadzenia robót budowlanych.
UWAGA: Wszystkie prace prowadzone na terenie inwestycji muszą być wykonywane sprzętem nie cięższym niż 5,5 tony.
W razie konieczności wjazdu sprzętem cięższym niż 5,5 t każdorazowo należy taki zamiar zgłosić i uzgodnić z Zamawiającym. W miejscach zagrożenia zniszczenia nawierzchni bądź zagęszczenia gruntu konieczne jest wykonanie tymczasowej drogi technologicznej.

UWAGA: Wszystkie prace prowadzone na terenie inwestycji muszą być wykonywane sprzętem nie cięższym niż 5,5 tony.
W razie konieczności wjazdu sprzętem cięższym niż 5,5 t każdorazowo należy taki zamiar zgłosić i uzgodnić z Zamawiającym. W miejscach zagrożenia zniszczenia nawierzchni bądź zagęszczenia gruntu konieczne jest wykonanie tymczasowej drogi technologicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

4.5.5.) Wartość części: 225082,71 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE 2:
W ramach zadania przewiduje się wykonanie na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Tymiankowej i Cynamonowej, robót budowlanych polegających na zmianie typu nawierzchni wokół stołu do tenisa stołowego (na działce 3/16, AM-5, Lipa Piotrowska), reprofilacji (naprawie) skarp rowu melioracyjnego oraz wykonanie nasadzenia bylin w celu wzmocnienia skarp rowu, a także nasadzenia drzew (na działce nr 3/7, AM-5, Lipa Piotrowska).

Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części:
CZĘŚĆ I: wykonanie robót budowlanych:
1) ogrodzenie terenu budowy, wygrodzenie stref niebezpiecznych, umieszczenie tablic ostrzegawczych oraz kart informacyjnych do standardów ochrony drzew w Inwestycjach Wrocławia,
2) zabezpieczenie istniejących drzew i krzewów na czas trwania robót budowlanych.
Zabezpieczenie drzew należy wykonać zgodnie z Planem ochrony drzew przygotowanym przez Wykonawcę w uzgodnieniu z Zamawiającym. Plan ochrony drzew opracować mając na względzie Standardy ochrony drzew w Inwestycjach Wrocławia, dostępne na stronie internetowej Zarządu Zieleni Miejskiej we Wrocławiu (http://www.zzm.wroc.pl/pl/dzialania_zzm,366.html),
3) tyczenie geodezyjne i roboty pomiarowe,
4) wymiana istniejącej nawierzchni z miału kamiennego wokół, zlokalizowanego na działce nr 3/16, stołu do gry w tenisa stołowego (wymiary stołu 1,52 m x 2,74 m) na nawierzchnię typu Terraway lub równoważną wodoprzepuszczalną nawierzchnię mineralno-żywiczną, o trapezowym kształcie o powierzchni (wymiary bez obrzeży) ok. 14,6 m2, szerokości 2,52 m i długości od 5,45 do 6,14 m (ścieżka do której należy dowiązać wykonywany plac, przebiega skośnie do stołu i w lekkim łuku) wraz z wykonaniem wokół nawierzchni obrzeża chodnikowego betonowego, jednostronnie fazowanego.
Planowana konstrukcja:
a) warstwa Terraway o uziarnieniu 2-4 mm – gr. 2,5 cm,
b) kruszywo łamane 4 – 31,5 mm, gr. 15 cm,
c) piasek kopany (warstwa odsączająca) – 20 cm,
d) grunt rodzimy
5) wykonanie napraw skarp rowu o długości ok. 50 m, poprzez uzupełnienie ubytków, przywrócenie właściwego spadku skarp, zlokalizowanego na działce 3/7.
6) odtworzenie ewentualnych zniszczeń nawierzchni wynikających z prowadzonych przez Wykonawcę prac budowlanych.

CZĘŚĆ II: wykonanie prac ogrodniczych:
1) nasadzenia drzew,
W ramach przedmiotowego zadania planowane jest nasadzenie części drzew wskazanych w dokumentacji projektowej: Klon polny (Acer campestre) – 7 szt.; Olcha czarna (Alnus glutinosa) - 1 szt.; Dąb szypułkowy (Quercus robur) – 7 szt.; Jarząb brekinia (Sorbus torminalis) – 1 szt.
Zamówienie nie obejmuje wykonania nasadzeń Brzozy brodawkowatej (Betula pendula) – 7szt.
2) założenie rabat bylinowych oznaczonych w projekcie zieleni jako „rabata 1” i „rabata 2”, obsadzonych roślinami w ilości 2902 szt. w tym: 2 414 szt. bylin, 413 szt. turzyc, 75 szt. paproci; skład gatunkowy oraz układ na rabacie zgodnie z projektem zieleni.
Nasadzenia wykonać na skarpach istniejącego rowu, po wykonanej przez Wykonawcę w ramach niniejszego zamówienia reprofilacji skarp.
Zamówienie nie obejmuje wykonania rabaty bylinowej złożonej z 590 szt. barwinka pospolitego (Vinca minor) nad planowanym kablem energetycznym, pomiędzy ścieżką a ogrodzeniem placu zabaw.
3) wzbogacenie runa o rośliny cebulowe w ilości 18 300 szt. – skład gatunkowy i lokalizacja zgodnie z projektem zieleni,
4) założenie łąki kwietnej metodą podsiewu – skład gatunkowy i lokalizacja zgodnie z projektem zieleni,

CZĘŚĆ III: pielęgnacja gwarancyjna zieleni:
Wykonanie pielęgnacji gwarancyjnej zieleni (tj. wykonanych prac ogrodniczych) w okresie 3 lat (36 kolejnych miesięcy) liczonych od dnia protokolarnego odbioru całości prac wykonanych w ramach realizacji Części I i II przedmiotu umowy:

a) dla łąki kwietnej:
• w pierwszym roku koszenie po przekwitnięciu roślin jednorocznych, drugie koszenie jesienią lub wiosną kolejnego roku,
• w drugim sezonie dosiew uzupełniający,
• w kolejnych latach koszenie raz w roku jesienią z pozostawieniem skoszonych roślin na czas wysypania nasion, następnie uprzątnięcie suchych roślin,
• podlewanie (przed wzejściem roślin podlewanie prowadzić w sposób uniemożliwiający wypłukiwanie nasion),
• w razie potrzeby prowadzenie uzupełniania i renowacji
b) dla drzew i bylin:
• cięcie kształtujące pokrój drzew,
• cięcie pielęgnacyjne drzew,
• wykonywanie cięć porządkowych polegających na usuwaniu obumarłych części roślin,
• zabezpieczenie na zimę (dotyczy roślin wrażliwych na mróz),
• uzupełnienie kory na rabatach i w misach min. 2 razy w roku,
• dosadzenia uzupełniające materiału roślinnego, w miejsce uschniętego, zniszczonego oraz skradzionego (po wcześniejszym zgłoszeniu kradzieży odpowiednim służbom tj. Policja),
c) w trakcie prowadzonej pielęgnacji dla wszystkich form zieleni należy wykonywać:
• podlewanie w zależności od warunków atmosferycznych, koszty zużycia wody ponosi Wykonawca,
• regularne i obfite podlewanie szczególnie w okresach suszy letniej,
• ochronę przed szkodnikami i chorobami,
• bieżące odchwaszczanie,
• nawożenie (w zależności od przyjętego okresu pielęgnacji),
• utrzymanie terenu zieleni w czystości (grabienie wiosenne i jesienne: liści, gałęzi, suchej trawy – dotyczy całej powierzchni objętej opracowaniem),
• koszenie i bieżące wywożenie urobku (biomasy).
UWAGA: Wszystkie prace prowadzone na terenie inwestycji muszą być wykonywane sprzętem nie cięższym niż 5,5 tony.
W razie konieczności wjazdu sprzętem cięższym niż 5,5 t każdorazowo należy taki zamiar zgłosić i uzgodnić z Zamawiającym. W miejscach zagrożenia zniszczenia nawierzchni bądź zagęszczenia gruntu konieczne jest wykonanie tymczasowej drogi technologicznej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

77300000-3 - Usługi ogrodnicze

4.5.5.) Wartość części: 122218,43 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 307821,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 498746,85 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 307821,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ATTIS Tomasz Obrzut

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342732945

7.3.3) Ulica: Stara Wieś 216

7.3.4) Miejscowość: Krużlowa Wyżna

7.3.5) Kod pocztowy: 33-325

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty elektryczne - 50 %

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 307821,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 199685,79 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199685,79 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 199685,79 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ATTIS Tomasz Obrzut

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7342732945

7.3.3) Ulica: Stara Wieś 216

7.3.4) Miejscowość: Krużlowa Wyżna

7.3.5) Kod pocztowy: 33-325

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 199685,79 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia (art. 436 pkt 1 ustawy Pzp):

1. Przedmiot umowy (Część I oraz Część II):
- dla Zadania 1 zostanie wykonany w terminie 4 miesięcy od daty zawarcia umowy.
- dla Zadania 2 zostanie wykonany w terminie 3 miesięcy od daty zawarcia umowy.

2. Wykonywanie pielęgnacji gwarancyjnej zieleni (Część III przedmiotu umowy) dla Zadania 2 będzie realizowane w okresie trzech lat (36 kolejnych miesięcy) liczonych od dnia protokolarnego odbioru całości prac wykonanych w ramach realizacji Części I i Części II przedmiotu umowy.
2021-09-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane