OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ODBUDOWY MOSTU DROGOWEGO NAD RZEKĄ BÓBR W CIĄGU ULICY LWÓWECKIEJ W JELENIEJ GÓRZE

MIASTO JELENIA GÓRA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00150057
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00150057/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-03-18 08:21
Lokalizacja
Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1ed75a67-2b33-424a-a4bb-aebeb4bb8b92
Identyfikator
6110003899
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolneUsługi inżynieryjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnejPrzygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT JAWORSKIKunice, PL · lot 0
177 243 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00150057 z dnia 2025-03-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ODBUDOWY MOSTU DROGOWEGO NAD RZEKĄ BÓBR W CIĄGU ULICY LWÓWECKIEJ W JELENIEJ GÓRZE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58

1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 75 75 46 390

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ ODBUDOWY MOSTU DROGOWEGO NAD RZEKĄ BÓBR W CIĄGU ULICY LWÓWECKIEJ W JELENIEJ GÓRZE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ed75a67-2b33-424a-a4bb-aebeb4bb8b92

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00150057

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-03-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00040822/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.13 Opracowanie dokumentacji projektowej odbudowy mostu drogowego nad rzeką Bóbr w ciągu ulicy Lwóweckiej w Jeleniej Górze

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00086225

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.6.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 221485,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej odbudowy mostu drogowego (JNI 01025504, droga gminna 113409D) nad rzeką Bóbr w ciągu ulicy Lwóweckiej w Jeleniej Górze wraz z uzyskaniem wymaganych prawem opinii, uzgodnień, pozwoleń i decyzji umożliwiających realizację robót budowlanych.
Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Przygotowanie zadań – przygotowanie dokumentacji celem pozyskania środków zewnętrznych”.
Most drogowy objęty niniejszym zamówieniem został uszkodzony w wyniku powodzi we wrześniu 2024 r. Obiekt zakwalifikowano jako niezdatny do dalszego użytkowania.
Na obszarze, na którym zlokalizowany jest most obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - Uchwała Nr 135.XVII.2011 Rady Miejskiej Jeleniej Góry z dnia 6 września 2011r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla rejonu ulic: Jana Pawła II – Grunwaldzka w Jeleniej Górze (Dz. Urz. Woj. Dolnośląskiego z 2011 r. Nr 224, poz. 3848 z dnia 2 listopada 2011 r.).

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1. Opracowanie dokumentacji projektowej zawierającej:
1) projekt rozbiórki istniejącego obiektu o następujących parametrach:
- długość: 30,30 m
- szerokość: 3,80 m
- liczba przęseł: 3
2) rozpoznanie geotechnicznych warunków podłoża gruntowego;
3) projekt budowy nowego obiektu mostowego wraz z dojazdami (odcinki drogi gminnej o długościach ok. 90m i 245m). Na obiekcie mostowym należy zaprojektować kapę chodnikową przeznaczoną dla ruchu pieszych oraz urządzenia BRD (bariery sprężyste, barieroporęcze i balustrady). Na obiekcie oraz dojazdach należy zaprojektować oświetlenie uliczne wraz z nową szafą sterującą oświetleniem;
4) projekt odwodnienia pasa drogowego (dojazdów) oraz obiektu mostowego.
2. Wykonawca, w porozumieniu z Wydziałem Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Jeleniej Góry, zaprojektuje na obiekcie repery państwowej osnowy geodezyjnej, które uwzględni w dokumentacji, o której mowa w pkt 1.
3. Wykonawca, w imieniu Zamawiającego, zobowiązany jest przeprowadzić procedurę oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko i uzyskać stosowną decyzję (jeśli wymagana) o środowiskowych uwarunkowaniach zgodnie z art. 61 i 71 ustawy z dnia 03.10.2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (t. j. Dz.U. z 2024 poz.1112).

Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia i załącznikach.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 177243,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 293267,67 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 177243,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RJ PROJEKT Robert Jaworski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8121067562

7.3.3) Ulica: Jaśkowice Legnickie nr 63

7.3.4) Miejscowość: Kunice

7.3.5) Kod pocztowy: 59-216

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-03-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 177243,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Planowany termin zakończenia/zrealizowania umowy wraz z przekazaniem przez Wykonawcę zaświadczenia organu administracji architektoniczno – budowlanej o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu wykonania robót budowlanych niewymagających pozwolenia na budowę - ustala się do 7 miesięcy od daty zawarcia umowy tj. do dnia 13.10.2025 r. (data podpisania protokołu odbioru końcowego).
2025-03-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi