Przebudowa ul. Jezierskiej w Pinczynie
GMINA ZBLEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00191315
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00191315/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-24 10:31
- Lokalizacja
- Zblewo, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-09c77972-179b-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5921202586
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00191315 z dnia 2021-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Jezierskiej w Pinczynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZBLEWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 40
1.5.2.) Miejscowość: Zblewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-210
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zblewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/zblewo
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. Jezierskiej w Pinczynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-09c77972-179b-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191315
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000087/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.34 Przebudowa ul. Jezierskiej w Pinczynie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa prawna zastosowania trybu z wolnej ręki
art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7
Podstawa faktyczna:
Zamawiający może udzielić zam. z wolnej ręki, w przypadku udzielenia, w okresie 3 lat od dnia
udzielenia zam. podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych, zam.
polegającego na powtórzeniu podobnych usług lub robót budowlanych, jeżeli takie zamówienie
było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zam. podstaw. i jest zgodne z jego
przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu
jego wartości.
Zamawiający w dniu 16.03.2021 r. ogłosił postęp. na udzielenie zam. publicz. pn.: „Przebudowa ul. Jezierskiej w Pinczynie” i w ogłoszeniu nr 2021/BZP 00018348/01 z dnia 2021-03-19
przewidział zamówienie, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegające na
powtórzeniu podobnych robót budowlanych na długości do 60 mb.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RO.271.55.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 27715,96 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
wykonanie robót z branży drogowej polegające na wykonaniu kontynuacji przebudowy drogi o szerokości 4,0 m z płyt zbrojonych żelbetowych typ YOUMB 100x75x12,5 cm o nośności min. 50 kN na długości do 60 mb wraz z obustronnymi poboczami umocnionymi kruszywem gr. 15 cm szerokości po 0,30 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26066,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26066,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26066,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.P.U.H. MICHAŁWATRAK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 555 204 34 87
7.3.3) Ulica: ŁĄG KOLONIA 20
7.3.4) Miejscowość: ŁĄG
7.3.5) Kod pocztowy: 89-652
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26066,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 14 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |