Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli na terenie gminy Klimontów w roku szkolnym 2021/2022 oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych wraz z opiekunem w roku szkolnym 2021/2022 - na podstawie biletów mies
Gmina Klimontów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00191245
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-24 10:10
- Lokalizacja
- Klimontów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8641729561
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
7 przyznanych
PRZEWÓZ OSÓB - GRZEGORZ POLIT,KLIMONTÓW, PL
38 400 PLNRYSZARD KRUPAUłanowice, PL
27 199,8 PLNRYSZARD KRUPAUłanowice, PL
24 786 PLNRYSZARD KRUPAUłanowice, PL
37 972,8 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ W STASZOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStaszów, PL
30 098,4 PLNRYSZARD KRUPAUłanowice, PL
19 828,8 PLNCaritas Diecezji SandomierskiejSandomierz, PL
32 160 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.