Przebudowa drogi - wykonanie nakładki asfaltowej w pasie drogi powiatowej Nr 3705 E relacji Parzęczew - gr. powiatu (Budzynek), gm. Parzęczew -III etap
Powiat Zgierski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00191747
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00191747/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-24 12:48
- Lokalizacja
- Zgierz, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3af3e971-d7e8-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7322170007
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00191747 z dnia 2021-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi - wykonanie nakładki asfaltowej w pasie drogi powiatowej Nr 3705 E relacji Parzęczew - gr. powiatu (Budzynek), gm. Parzęczew -III etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zgierski
1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Zgierzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057661
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sadowa 6a
1.5.2.) Miejscowość: Zgierz
1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki
1.5.7.) Numer telefonu: 42 2888153, 42 2888156, 42 2888154
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_wojcik@powiat.zgierz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.zgierz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi - wykonanie nakładki asfaltowej w pasie drogi powiatowej Nr 3705 E relacji Parzęczew - gr. powiatu (Budzynek), gm. Parzęczew -III etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3af3e971-d7e8-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191747
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004280/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Przebudowa drogi - wykonanie nakładki asfaltowej w pasie drogi powiatowej Nr 3705 E relacji Parzęczew - gr. powiatu (Budzynek), gm. Parzęczew - III etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00101616/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.21.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 731100,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nakładki asfaltowej, poboczy i oznakowania na odcinku o długości ok. 2,0 km w pasie drogi powiatowej Nr 3705 E relacji Parzęczew - gr. powiatu (Budzynek), gm. Parzęczew.
3. Szczegółowe wytyczne dotyczące wykonania przedmiotu zamówienia stanowiące opis przedmiotu zamówienia zawarte zostały w następujących opracowaniach:
1) Opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 5 do SWZ;
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - Frezowanie nawierzchni bitumicznych - załącznik nr 6 do SWZ;
3) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - Oczyszczenie i skropienie warstw konstrukcyjnych - załącznik nr 7 do SWZ;
4) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – Nawierzchnia z betonu asfaltowego. Warstwa ścieralna WG PN-EN 13108-1, WT-1 kruszywa do mieszanek mineralno-asfaltowych i powierzchniowych utrwaleń 2014, WT-2 Nawierzchnie asfaltowe 2014 i WT-2 2016-część II - załącznik nr 8 do SWZ;
5) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych – Nawierzchnia z betonu asfaltowego. Warstwa wiążąca i wyrównawcza WG PN-EN 13108-1, WT-1 kruszywa do mieszanek mineralno-asfaltowych i powierzchniowych utrwaleń 2014 i WT-2 Nawierzchnie asfaltowe 2014 i WT-2 2016-część II - załącznik nr 9 do SWZ;
6) Mapa poglądowa - załącznik nr 10 do SWZ;
7) Przekrój konstrukcyjny - załącznik nr 11 do SWZ;
8) Przedmiar robót - załącznik nr 12 do SWZ - ma charakter pomocniczy. Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia ilości robót z dokumentacją niniejszej SWZ. Z uwagi na to, że umowa na roboty budowlane będzie umową ryczałtową w przypadku wystąpienia w trakcie prowadzenia robót większej ilości robót w jakiejkolwiek pozycji przedmiarowej nie będzie mogło być uznane za roboty dodatkowe z żądaniem dodatkowego wynagrodzenia. Ewentualny brak w przedmiarze robót, prac koniecznych do wykonania wynikających z dokumentacji niniejszej SWZ nie zwalnia Wykonawcy od obowiązku ich wykonania na podstawie dokumentacji w cenie umownej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 681026,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 725515,50 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 681704,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów ,,ERBEDIM" Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590575960
7.3.3) Ulica: Żelazna 3
7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
7.3.5) Kod pocztowy: 97-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 681704,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |