Wykonania robót budowlanych polegających na remoncie pracowni zawodowych w Zespole Szkół w Chocianowie

Powiat Polkowicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00195069
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00195069/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-28 14:22
Lokalizacja
Polkowice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-74b737b2-f9a0-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6922274708
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

MACIEJ POLAŃSKIPolkowice, PL · lot 0
56 711,43 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195069 z dnia 2021-09-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonania robót budowlanych polegających na remoncie pracowni zawodowych w Zespole Szkół w Chocianowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Polkowicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647239

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: św. Sebastiana 1

1.5.2.) Miejscowość: Polkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 76 746 15 00

1.5.8.) Numer faksu: 76 746 15 01

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatpolkowicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://powiatpolkowicki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonania robót budowlanych polegających na remoncie pracowni zawodowych w Zespole Szkół w Chocianowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-74b737b2-f9a0-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195069

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001103/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pracowni zawodowych w Zespole Szkół w Chocianowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Przebudowa Zespołu Szkół w Chocianowie – etap 1” dofinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w ramach Działania nr 7.2.1 Inwestycje w edukację ponadgimnazjalną, w tym zawodową – konkursy horyzontalne, Poddziałanie nr 7.2 Inwestycje w edukację ponadgimnazjalną, w tym zawodową w Osi Priorytetowej nr 7 Infrastruktura edukacyjna

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00144254/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Art. 305 pkt 1, 214 ust. 1 pkt 7. Zam. na real.pod. r.bud. jak w zamów.podst. udziel. po przepr. postęp. w tryb.podst. bez neg. Udziel.zamów. w trybie WR jest możliwe, z uwagi na fakt, że zachodzą następ.okolicz.: Zamów.będzie udziel.w okresie 3 lat od udziel. zamów.podst. – zamów.podst. udz.14.04.2021 r. W ogł.o zam. 2021/BZP 00006443/01 przewidz.możliw.udziel. dotych. wyk. zamów.na podobne r.b. Udziel. zamów. polegać będzie na powtórz.podobnych r.b. i jest zgodne z przedm.zam.podst.– zły stan techn.pomieszczeń, w tym podłóg i ścian w pracowniach zawodowych, wymaga przeprow.robót ogólnobud. poleg. na powt.tego samego rodz.robót jak w zamów.podst. Zam.podobne jest rozszerz. zam.podst. o dodatkowy zakr.rzecz. Zakres r.b. oraz war.udz.zamów. zostały uwzgl. w dokum.zamów.przygot.do udziel. zamów. podst. Całkowita wartość zamów. została uwzgl. przy oblicz.wartości zamów. podst.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-fce2a255-6b87-11eb-86b1-a64936a8669f

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DR.272.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 46106,85 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 39628,48 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Remont pracowni turystycznej (sala 201,202) o powierzchni 83,68 m2 w zakresie remontu ścian i sufitów.
2. Remont pracowni mechatronicznej (sala 215,216) o powierzchni 87,41 m2, w zakresie remontu ścian i sufitów.
3. Remont pracowni mechatronicznej (sala 217) o powierzchni 51,51 m2, w zakresie remontu ścian i sufitu.
4. Remont pracowni mechatronicznej (sala 116) o powierzchni 51,97 m2, w zakresie remontu ścian, sufitu, posadzek, wymiany drzwi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 48743,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 48743,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 48743,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FENIX PPUHT Maciej Polański

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 021079270

7.3.3) Ulica: Kolejowa 24

7.3.4) Miejscowość: Polkowice

7.3.5) Kod pocztowy: 59-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 56711,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-15

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zawarta umowa obejmuje 2 zamówienia na wykonanie podobnych robót budowlanych udzielone w ramach przeprowadzonych postępowań w trybie zamówienia z wolnej ręki: nr DR.272.8.2021 oraz DR.272.9.2021 (art. 214 ust. 1 pkt 7 w zw. z art. 305 pkt 1 Pzp).
2021-09-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane