System szlaków rowerowych Ziemi Wałbrzyskiej – II etap
Powiat Wałbrzyski, Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00192479
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00192479/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-27 08:08
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-031c99d4-fa91-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8862633345
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192479 z dnia 2021-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
System szlaków rowerowych Ziemi Wałbrzyskiej – II etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wałbrzyski, Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718018
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Wyzwolenia 24
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 74 8460674
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@powiatwalbrzyski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.walbrzych.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_walbrzych1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
System szlaków rowerowych Ziemi Wałbrzyskiej – II etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-031c99d4-fa91-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192479
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001330/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 System szlaków rowerowych Ziemi Wałbrzyskiej - II etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00145806/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOS.272.1.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 162260,29 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakres zamówienia wchodzą następujące prace:
• analiza dokumentacji opracowanej przez Zamawiającego dotycząca lokalizacji szlaku rowerowego,
• na podstawie uzgodnionej trasy przebiegu szlaku rowerowego, przygotowanie projektu szlaku turystycznego na mapach do celów uzgodnieniowych w skali 1:500 lub 1:1000 (lub innej skali jeżeli wskazane będą niedostępne),
• uzgodnienie z gestorami terenów (gmina, powiat, nadleśnictwo) lokalizacji elementów objętych przedmiotem Zamówienia – tablic informacyjnych przebiegu trasy,
• w przypadku braku zgody gestorów terenu, opracowanie wraz z Zamawiającym innej lokalizacji elementów szlaku turystycznego lub zmiany jego przebiegu,
• uzgodnienie z Zamawiającym oraz gestorami terenów treści poszczególnych tablic informacyjnych,
• przygotowanie i uzgodnienie z Zamawiającym i gestorami terenu projektów porozumień zawieranych przez Zamawiającego z gestorami terenów i zawierających uzgodniony przebieg szlaku na terenie danego gestora terenu oraz szczegółową lokalizację tablic informacyjnych,
• zgłoszenie do gestora oraz Starostwa Powiatowego rozpoczęcia prac (wraz z przygotowaniem wszystkich niezbędnych, oczekiwanych przez gestorów dokumentów),
• wykonanie prac posadowienia elementów objętych zamówieniem w oparciu o aktualne normy i przepisy (BHP, p.poż, oraz koordynacja w zakresie BHP), wydzielenie i zabezpieczenie terenu prowadzonych prac na potrzeby budowy oznakowania trasy ścieżki (tablice, oznakowanie),
• przygotowanie fotorejestracji i skaningu laserowego, przy użyciu urządzeń do fotorejestracji i skaningu laserowego po wcześniejszym uzgodnieniu i otrzymaniu zgody na przejazd od gestorów nieruchomości, działek, gmin i nadleśnictwa,
• konwersja danych do formatu drogowego posiadanego przez Powiat Wałbrzyski – system EDIOM firmy Designers Sp. z o.o. - umożliwiająca podłączenie fotorejestracji i skaningu laserowego pod geoportal wewnętrzny i zewnętrzny jako osobna warstwa,
• aktualizacja mapy sieci ścieżek i szlaków rowerowych z wykorzystaniem materiałów wektorowych (dane BDOT lub dane OSM - Open Street Map) w układzie współrzędnych „1992”,
• w systemie teleinformatycznym posiadanym przez Starostwo Powiatowe wprowadzenie wszystkich elementów infrastruktury szlaku turystycznego wraz z lokalizacją, dostarczonych w ramach zamówienia oraz uzgodnionych z Zamawiającym tablic informacyjnych trasy przebiegu szlaku w ilości nie mniejszej niż 100 szt. i nie większej niż 150 szt.,
• przygotowanie dokumentacji powykonawczej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233161-5 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195570,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 195570,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195570,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DESIGNERS Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 118003697
7.3.3) Ulica: Franciszka Szuberta 27
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-408
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 195570,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |