Kształtowanie przestrzeni publicznej w mieście Radzyń Chełmiński poprzez stworzenie strefy rekreacji i aktywności fizycznej szczególnie dedykowanej seniorom.

GMINA MIASTO I GMINA RADZYŃ CHEŁMIŃSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00194784
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00194784/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-28 13:04
Lokalizacja
Radzyń Chełmiński, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7310423c-0a1c-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
8762308769
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuArtykuły do zabaw na wolnym powietrzu, gier salonowych lub towarzyskichRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychObiekty rekreacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

GRAS OGRODY SPÓŁKA CYWILNA PAWEŁ GRUBECKI,MATEUSZ GRUBECKINowa Chełmża, PL · lot 0
232 962 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00194784 z dnia 2021-09-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kształtowanie przestrzeni publicznej w mieście Radzyń Chełmiński poprzez stworzenie strefy rekreacji i aktywności fizycznej szczególnie dedykowanej seniorom.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO I GMINA RADZYŃ CHEŁMIŃSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118655

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Towarzystwa Jaszczurczego 9

1.5.2.) Miejscowość: Radzyń Chełmiński

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-220

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 56 6886010

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@radzynchelminski.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.radzynchelminski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/radzynchelminski

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kształtowanie przestrzeni publicznej w mieście Radzyń Chełmiński poprzez stworzenie strefy rekreacji i aktywności fizycznej szczególnie dedykowanej seniorom.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7310423c-0a1c-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194784

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001315/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Kształtowanie przestrzeni publicznej w mieście Radzyń Chełmiński poprzez stworzenie strefy rekreacji i aktywności fizycznej szczególnie dedykowanej seniorom.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Realizacja inwestycji współfinansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172285/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KD.271.8.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 200272,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pn. „Kształtowanie przestrzeni publicznej w mieście Radzyń Chełmiński poprzez stworzenie strefy rekreacji i aktywności fizycznej szczególnie dedykowanej seniorom” w następującym zakresie:
1) Roboty przygotowawcze, w tym:
a) geodezyjne pomiary realizacyjne - wytyczenie granic placów budowy oraz miejsc usytuowania urządzeń,
b) Rozebranie nawierzchni z płyt drogowych betonowych o gr. 15 cm z wypełnieniem spoin piaskiem,
c) Wywiezienie samochodami skrzyniowymi gruzu z rozebranych konstrukcji gruzo i żelbetonowych na odległość do 1 km wraz z opłatą za składowanie gruzu.
2) Wykonanie chodników oraz placów z kostki betonowej, w tym:.
- usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o gr. 15 cm
- wywóz urobku na odległość do 1 km
- korytowanie terenu pod wykonanie chodników i placów z kostki betonowej.
- zagęszczenie podłoża
- wykonanie podbudowy z kruszywa naturalnego o gr. 20 cm
- ustawienie obrzeży betonowych na podsypce cementowo – piaskowej
- wykonanie chodników z kostki betonowej gr. 6 cm na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin piaskiem.
3) Dostawa i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej oraz pozostałych elementów małej architektury, w tym:
a) Poręcze + pylon + drążek – 1 szt.
b) Motyl + pylon + orbitrek – 1 szt.
c) Biegacz + pylon + masażer – 1 szt.
d) Stepper + pylon + pajac – 1 szt.
e) TAI CHI małe + pylon + TAI CHI duże – 1 szt.
f) Krzesło + słup + pajac dla dzieci - 1 szt.
g) Surfer + pylon + twister dla dzieci - 1 szt.
h) TAI CHI małe + pylon + TAI CHI duże dla dzieci – 1 szt.
i) Twister siedzący + słup + wyciąg dla dzieci – 1 szt.
j) Ławka + pedały (2 szt.) z ładowarkami USB (2 szt.) – 1 szt.
k) Ławka zwykła, wolnostojąca o szer. min. 175 cm, deski grubości min. 4 cm, kolor tik lub dąb jasny – 2 szt.
l) Kosz na śmieci, zamontowane do podłoża, odporne na warunki atmosferyczne – min. 35 litrów – 2 szt.
ł) Stojak na rowery (złożony z 4 pałąków typu U) – 1 szt.
m) Tablica informacyjna, szer. min. 80 cm wys. 120 cm, odporna na warunki atmosferyczne, zamontowana do podłoża – 1 szt.
4) Wykonanie BULODROMU:
a) Roboty ziemne – profilowanie, zagęszczenie wraz z wywozem urobku na odległość do 1 km
b) Wykonanie warstwy wzmacniającej z geowłókniny szer. 5 m
c) Wykonanie warstwy odsączającej z piasku wiślanego gr. 10 cm
d) Podbudowa z kruszywa łamanego gr 15 cm – żwir frakcji 2/16mm
e) Warstwa górna z tłucznia granitowego frakcji 0/6 mm o grubości 6 cm
f) Wykonanie obwodowego ograniczenia boiska BULODROMU 15x3 – z deski impregnowanej.
5) Roboty ziemne związane z wyrównaniem nawierzchni naturalnej oraz przystosowaniem jej do wykonania nawierzchni trawiastej:
a) Prace glebogryzarką z wyrównaniem ziemi na terenie prac
b) Dostawa urodzajnej ziemi 38 m 3
c) Zagęszczenie podłoża walcem gładkim
d) Wykonanie trawników parkowych siewem na terenie płaskim.
6) Ogrodzenie terenu:
a) Rozebranie ogrodzenia ( jedna strona do ponownego wykorzystania)
b) Dostawa i montaż nowego ogrodzenia panelowego wraz z betonowym cokołem prefabrykowanym
c) Montaż ogrodzenia wraz z bramą zdemontowaną
d) Dostawa i montaż furtki.
7) Montaż rodzinnego miasteczka rowerowego:
a) Dostawa i montaż miasteczka rowerowego (maty wraz z oznakowaniem)
b) Dostawa i montaż ławek parkowych, wolnostojących z oparciami, szerokość minimum 175 cm, deski grubości minimum 40 mm w kolorze TIK lub DĄB JASNY. Zamawiający zaleca, aby profil ławek był wykonany z rur salowych min. fi 60 mm oraz z możliwością przykręcenia do podłoża.– 8 sztuk
c) Dostawa i montaż stojaków na rowery 5 stanowiskowych, wykonanych ze stali ocynkowanej – 4 sztuki
d) Dostawa i montaż koszy na śmieci – przenośne – minimum 100 litrów.
Zamawiający zaleca, aby kosze wykonane były z tworzywa PCV na kółkach, zamykane za pomocą klapy – 2 sztuki
e) Dostawa i montaż wieszaka na ubrania – 1 sztuka
f) Dostawa i montaż Tablicy informacyjnej szer. min. 80 cm, wys. 120 cm, odporna na warunki atmosferyczne, z możliwością zawieszenia – 1 sztuka
g) Dostawa rowerów dziecięcych małych, wykonanych na ramie aluminiowej, koła rozm. 24”, min. 6 biegów, spełniających wymogi określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31.12.2002r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (tj. Dz.U. z 2016, poz. 2022 ze zm.) – 5 sztuk
h) Dostawa rowerów dziecięcych dużych wykonanych na ramie aluminiowej, koła rozm. 26”, min. 6 biegów, spełniających wymogi określone w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 31.12.2002r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (tj. Dz.U. z 2016, poz. 2022 ze zm.) – 5 sztuk
i) Dostawa kasków rowerowych dla dzieci, 5 szt. rozm. S i 5 szt. rozm. M – 10 sztuk
j) Dostawa kamizelek odblaskowych dla dzieci, spełniające wymagania normy CE EN 1150 w kolorze żółtym lub pomarańczowym, zakładane przez głowę – 10 sztuk. Szczegółowy opis zakresu robót oraz technologie ich wykonania określają następujące dokumenty stanowiące załączniki do SWZ:
1) Wzór umowy (zał. Nr 3)
2) Projekt architektoniczno - budowlany (zał. Nr 4)
3) Przedmiar robót (zał. Nr 5)
Zamawiający załącza do SWZ przedmiar robót, który należy traktować jako materiał pomocniczy i uzupełniający w stosunku do dokumentacji architektoniczno - budowlanej.
Zamawiający dodatkowo wyjaśnia, że w każdym przypadku użycia w opisie przedmiotu zamówienia odniesień do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”, o ile zapewnią uzyskanie parametrów technicznych oraz bezpieczeństwa użytkowania podobnych lub lepszych od założonych, pod warunkiem, że wykonawca udowodni w ofercie, iż proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Wymagany minimalny okres gwarancji: 36 miesięcy licząc od daty protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia.
Wykonawca sporządzi zestawienie rzeczowo – finansowe realizowanej operacji, które będzie załącznikiem do umowy i dostarczy je do Zamawiającego najpóźniej w dniu podpisania umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

37530000-2 - Artykuły do zabaw na wolnym powietrzu, gier salonowych lub towarzyskich

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45212140-9 - Obiekty rekreacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232962,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 232962,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 232962,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GRAS Ogrody spółka cywilna Paweł Grubecki, Mateusz Grubecki; GRAS Ogrody Mateusz Grubecki

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: GRAS Ogrody Paweł Grubecki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792698976

7.3.3) Ulica: Nowa Chełmża, ul. M.Grubeckiego 3

7.3.4) Miejscowość: Chełmża

7.3.5) Kod pocztowy: 87-140

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 232962,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca: GRAS Ogrody spółka cywilna Paweł Grubecki, Mateusz Grubecki
NIP: 8792698976, REGON: 369491006
tworzona przez:
GRAS Ogrody Paweł Grubecki
NIP: 8792510783, REGON: 341527424
i
GRAS Ogrody Mateusz Grubecki
NIP: 8792539953, REGON: 341527430
Adres: Nowa Chełmża ul. M. Grubeckiego 3, 87-140 Chełmża woj. kujawsko - pomorskie,
2021-09-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane