Budowa tężni solankowej w obrębie ulicy Topolowej i Lipowej w Wadowicach wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu
Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00192159
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00192159/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-24 14:43
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d8f8525b-e493-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5511003597
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192159 z dnia 2021-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tężni solankowej w obrębie ulicy Topolowej i Lipowej w Wadowicach wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wadowice - Urząd Miejski w Wadowicach
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000526423
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Jana Pawła II 23
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 33 873 18 11
1.5.8.) Numer faksu: +48 33 873 18 15
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umwadowice@wadowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wadowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz https://bip.malopolska.pl/umwadowice,m,341942,2021.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa tężni solankowej w obrębie ulicy Topolowej i Lipowej w Wadowicach wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8f8525b-e493-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192159
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001773/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa tężni solankowej w Wadowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00114600/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.53.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 448780,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Budowa tężni solankowej w obrębie ulicy Topolowej i Lipowej w Wadowicach wraz z infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu”. Inwestycja realizowana będzie w Wadowicach w obrębie ulicy Topolowej i Lipowej na działkach nr: 888/25, 888/15, 899/104, 899/105.
1.Przedmiot zamówienia obejmuje:
1.1. wymiana gruntu nasypowego (niebudowlanego) do poziomu gruntów rodzimych,
1.2. budowę tężni solankowej z gradiernią wypełnioną tarniną oraz ażurowej konstrukcji stref inhalacyjnych (pergoli) – 6 modułów konstrukcyjnych w osiach 1-7,
1.3. budowę infrastruktury technicznej i technologicznej obiektu (w tym: przyłączy i instalacji wod.-kan., instalacji elektroenergetycznej zasilającej obiekt, montaż komory technologicznej oraz podziemnego zbiornika na solankę),
1.4. wykonanie nawierzchni utwardzonych wokół tężni solankowej oraz ciągów pieszych,
1.5. montaż elementów małej architektury,
1.6. budowę miejsc postojowych wzdłuż ul. Topolowej (w tym jedno miejsce dla osoby z niepełnosprawnością),
1.7. wykonanie nawierzchni utwardzonej wokół stacji transformatorowej, montaż oświetlenia zewnętrznego terenu oraz iluminacji obiektu,
1.8. wykonanie nasadzeń drzew, krzewów, bylin i traw ozdobnych.
1.9. Wykonawca opracuje dokumentację powykonawczą dla zrealizowanej inwestycji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 688689,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 688689,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 688689,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Monumentum Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 894-313-10-91
7.3.3) Ulica: ul. Tarnobrzeska 2/2,
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 53-404
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
1 część Byczek Mariusz P.H.U. ELMAR, NIP 6321068849 (instalacje elektryczne)
Podwykonawca
2 część HAPT Jarosław Telega, NIP 7941573016 (instalacje technologiczne)
Podwykonawca
3 BBI Budownictwo Sp. z o.o. Konstrukcje tężni
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 688689,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |