Budowa chodnika w rejonie ulicy Klepackiej w Białymstoku
Miasto Białystok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00198881
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00198881/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-10-01 10:22
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c6c57be0-edfa-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00198881 z dnia 2021-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w rejonie ulicy Klepackiej w Białymstoku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Białystok
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słonimska 1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-950
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 858696700
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdm@um.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika w rejonie ulicy Klepackiej w Białymstoku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c6c57be0-edfa-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00198881
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000363/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.82 Zapewnienie obsługi komunikacyjnej w rejonie ul. Klepackiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148438/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDM-X.271.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie chodnika w rejonie ulicy Klepackiej w Białymstoku
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) budowę chodnika, schodów terenowych i pochylni dla niepełnosprawnych w rejonie ulicy Klepackiej ;
2) zmianę wyspy dzielącej na zabruk na skrzyżowaniu ul. Klepackiej z ul. Warsztatową, zgodnie z planem sytuacyjnym;
3) budowę zjazdu do działki o nr 168/4 obręb 6 w pasie drogowym drogi wojewódzkiej Nr 669 w Białymstoku
3. Wejście i prowadzenie robót określonych w pkt 2 ppkt 1) na działce o nr 1891/151 obręb 6 należy uzgodnić z właścicielem nieruchomości.
4. W zakresie Wykonawcy jest opracowanie, zatwierdzenie i wprowadzenie czasowej organizacji ruchu na prowadzenie robót w drodze wojewódzkiej i drodze gminnej, a koszty należy uwzględnić w zestawieniu kosztów zadania.
5. Operat poinwentaryzacyjny wraz z mapami poinwentaryzacyjnymi należy przygotować oddzielnie dla trzech zakresów określonych w pkt 2 ppkt 1-3)
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiono w dokumentacji projektowej oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, stanowiących załączniki do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty w postępowaniu| 2021-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |