Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach: Kłomnice droga wewnętrzna nr ewid. dz. 2770, Nieznanice droga wewnętrzna nr ewid. dz. 180, Chmielarze droga wewnętrzna nr ewid. dz. 137 (etap I)
Gmina Kłomnice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00191903
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00191903/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-24 13:31
- Lokalizacja
- Kłomnice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3279ee9b-1145-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9492138802
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00191903 z dnia 2021-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach: Kłomnice droga wewnętrzna nr ewid. dz. 2770, Nieznanice droga wewnętrzna nr ewid. dz. 180, Chmielarze droga wewnętrzna nr ewid. dz. 137 (etap I)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kłomnice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151397983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strażacka 20
1.5.2.) Miejscowość: Kłomnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-270
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 34/3281-122
1.5.8.) Numer faksu: 34/3281-121
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: astepien@klomnice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.klomnice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/klomnice/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach: Kłomnice droga wewnętrzna nr ewid. dz. 2770, Nieznanice droga wewnętrzna nr ewid. dz. 180, Chmielarze droga wewnętrzna nr ewid. dz. 137 (etap I)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3279ee9b-1145-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191903
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004113/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach: Kłomnice droga wewnętrzna nr ewid dz 2770, Nieznanice droga wewnętrzna nr ewid dz 180, Chmielarze droga wewnętrzna nr ewid działki 137 (etap I)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175390/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZI-IZ.271.14.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 70442,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach: Kłomnice droga wewnętrzna nr ewid. dz. 2770, Nieznanice droga wewnętrzna nr ewid dz. 180, Chmielarze droga wewnętrzna nr ewid. dz. 137 (etap I)”
2. Zakres robót obejmuje w szczególności:
a) Kłomnice droga wewnętrzna nr ewid. dz. 2770
• wykonanie jezdni o zmiennej szerokości 2mb z nawierzchni bitumicznej gr 5 cm na długości 117,00 mb.
• podbudowa zasadnicza – kruszywo C90/3 stabilizowane mechanicznie o uziarnieniu 0/31,5mm – 20 cm
• nawierzchnia poboczy z kruszywa gr 10 cm
• Wykonanie oznakowania
b) Nieznanice droga wewnętrzna nr ewid dz. 180,
• wykonanie jezdni o szerokości 3,50 mb z nawierzchni bitumicznej gr 5 cm na długości 125,00 mb.
• podbudowa zasadnicza – kruszywo C90/3 stabilizowane mechanicznie o uziarnieniu 0/31,5mm – 20 cm
• nawierzchnia poboczy z destruktu gr 10 cm
• Wykonanie oznakowania
c) Chmielarze droga wewnętrzna nr ewid. dz. 137 (etap I)
• Wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno - bitumicznych grysowo żwirowych- warstwa ścieralna asfaltowa na długości 64,04 m i szerokości 4,0 m
• nawierzchnia poboczy z kruszywa
• Wykonanie oznakowania
3. Szczegółowy opis elementów przedmiotu zamówienia wymienionych w punkcie
2 stanowią załączniki:
a) dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna, przedmiar robót - załącznik nr 2 do SWZ,
b) projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu cena znacznie przewyższa możliwości finansowe Zamawiającego, zatem zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej. Kwota, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, podana bezpośrednio przed otwarciem ofert wynosi 71 500,00 zł brutto, natomiast cena najkorzystniejszej oferty wynosi 125 783,92 zł brutto.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 125783,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145011,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |