Remont dawnego budynku Urzędu Celnego na potrzeby Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim – Etap I.
SĄD OKRĘGOWY W KALISZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00195212
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00195212/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 15:06
- Lokalizacja
- Kalisz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d58bbba-0f48-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6181350763
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00195212 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dawnego budynku Urzędu Celnego na potrzeby Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim – Etap I.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SĄD OKRĘGOWY W KALISZU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000570625
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wolności 13
1.5.2.) Miejscowość: Kalisz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-800
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kalisz.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kalisz.so.gov.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dawnego budynku Urzędu Celnego na potrzeby Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim – Etap I.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d58bbba-0f48-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00195212
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00017512/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 REMONT DAWNEGO BUDYNKU URZĘDU CELNEGO NA POTRZEBY SĄDU REJONOWEGO W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM – ETAP I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00171665/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający przeprowadził dwa postępowania o udzielenie zamówienia w trybie podstawowym
bez przeprowadzania negocjacji na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r.
Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129). W każdym z tych postępowań nie
złożono żadnej oferty. W związku z powyższym dokonano wyboru trybu zamówienia z wolnej
ręki - pierwotne warunki zamówienia nie zostały zmienione. Podstawa prawna: art. 305 pkt. 2
ustawy Prawo zamówień publicznych.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 580160,91 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w zakresie remontu dawnego budynku
Urzędu Celnego na potrzeby Sądu Rejonowego w Ostrowie Wielkopolskim – Etap I w Ostrowie
Wielkopolskim przy
ul. Partyzanckiej 32. Budynek dawnego Urzędu Celnego jest wpisany do rejestru zabytków
decyzją Wielkopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków z dnia 19.07.2013 roku, pod
nr 899/Wlkp/A.
2. Zakres prac stanowiących przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
• branża budowlana: roboty rozbiórkowe pokrycia dachowego z dachówki karpiówki, murów
ogniowych, okapów, rynien, rur spustowych, konstrukcji ciesielskiej nieprzeznaczonej do
ponownego montażu, kominów wolnostojących, wykonanie konstrukcji więźby dachowej,
wykonanie izolacji termicznej dachu, pokrycie dachu dachówką,
• branża elektryczna: roboty demontażowe, montaż tras kablowych, montaż instalacji
elektrycznych, montaż instalacji odgromowej, wykonanie pomiarów elektrycznych
powykonawczych,
• wykonanie instalacji oddymiania klatki schodowej: montaż okna oddymiającego, roboty
instalacji elektrycznych,
3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z załączoną do Specyfikacji Warunków
Zamówienia dokumentacją, która określa szczegóły przedmiotu zamówienia i stanowi integralną
jej część.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1224706,15 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zdzisław Detka Firmą Usługowo Handlową MALBUD
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6221012536
7.3.3) Ulica: Szkolna 21/1
7.3.4) Miejscowość: Ostrów Wlkp.
7.3.5) Kod pocztowy: 63-400
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1224706,15 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |