Termomodernizacja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krościenku nad Dunajcem – etap II
GMINA KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00191966
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00191966/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-24 13:47
- Lokalizacja
- Krościenko nad Dunajcem, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-82f30961-1095-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7352849761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00191966 z dnia 2021-09-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krościenku nad Dunajcem – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KROŚCIENKO NAD DUNAJCEM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892328
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 35
1.5.2.) Miejscowość: Krościenko nad Dunajcem
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-450
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.7.) Numer telefonu: (18) 262-30-77
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kroscienko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kroscienko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kroscienko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krościenku nad Dunajcem – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82f30961-1095-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00191966
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004233/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Termomodernizacja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krościenku nad Dunajcem - etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176876/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.2.9.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 192432,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z wykonaniem termomodernizacji Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krościenku nad Dunajcem. 2. W ramach przedmiotowego zadania zostanie wykonana kanalizacja opadowa w postaci rurociągu, drenażu, studni rewizyjnych i odwodnienia liniowego oraz termoizolacja ścian piwnic budynku, a także wymiana zadaszenia nad wejściem do pomieszczeń rehabilitacji. 3. Zakres robót objętych niniejszym zamówieniem opisany w Zgłoszeniu robót, Dokumentacji projektowej oraz Specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych dotyczy tylko części odpowiadającej Przedmiarowi robót. Pozostała część została wykonana w etapie I. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres robót określa Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, Dokumentacja projektowa oraz Przedmiar robót, stanowiące załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45223220-4 - Roboty zadaszeniowe
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
45321000-3 - Izolacja cieplna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyżej wymienionym postępowaniu, prowadzonym w trybie podstawowym, opublikowanym na stronie internetowej prowadzonego postępowania oraz w Biuletynie Zamówień Publicznych pod nr 2021/BZP 00176876/01 z dnia 2021 09-10, w wyznaczonym terminie tj. do dnia 24.09.2021r. do godz. 10:00 wpłynęła jedna oferta. W związku z tym, że oferta z najniższą ceną tj. 247 694,64 zł, przewyższa kwotę 200 000,00 zł, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający dokonał ponownie oceny swoich możliwości finansowych. W wyniku przeprowadzonej weryfikacji stwierdził, że nie może zwiększyć kwoty na realizację zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 247694,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 247694,64 PLN
| 2021-09-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |