„Dowóz uczniów do szkół i przedszkoli na terenie Gminy Pacanów w roku szkolnym 2021/2022 oraz dowóz uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2021/2022 wraz z zapewnieniem opieki.”
Gmina Pacanów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00192765
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-27 10:36
- Lokalizacja
- Pacanów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6551790515
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
3 przyznane
PKS KIELCE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKorczyn 138, PL
208 513,2 PLNJANUSZ KAPINOSSłupiec, PL
62 700 PLNJANUSZ KAPINOSSłupiec, PL
41 184 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.