Adaptacja pomieszczeń na potrzeby symulacji karetki pogotowia w Collegium Medicum UJK
UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00192565
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00192565/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-27 09:06
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-386f8a60-0eeb-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6570234850
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192565 z dnia 2021-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja pomieszczeń na potrzeby symulacji karetki pogotowia w Collegium Medicum UJK
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET JANA KOCHANOWSKIEGO W KIELCACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001407
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Stefana Żeromskiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-369
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bkotras@ujk.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ujk.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.ujk.edu.pl/dzp/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja pomieszczeń na potrzeby symulacji karetki pogotowia w Collegium Medicum UJK2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-386f8a60-0eeb-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192565
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000833/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont sali B 0.29 w budynku Collegium Medicum
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
INWESTYCJA JEST WSPÓŁFINANSOWANA ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH PROJEKTU POD NAZWĄ: MEDICUS – CENTRUM SYMULACJI MEDYCZNEJ UJK2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00170805/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ADP.2301.83.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 20227,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres prac przewidzianych do wykonania w ramach niniejszego zamówienia obejmuje:
1) Roboty demontażowe,
2) Roboty adaptacyjne budowlane,
3) Roboty posadzkarskie wykładzinowe
4) Roboty malarskie,
5) Ścianki działowe z płyt GKB na konstrukcji stalowej,
6) Stolarka drzwiowa wewnętrzna.
7) Instalacje oświetleniowe i słaboprądowe.
8) Montaż rolet wewnętrznych okiennych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają :
1) Przedmiary,
2) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
3) Załącznik nr 1 do SWZ tj. Opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45410000-4 - Tynkowanie
45421131-1 - Instalowanie drzwi
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę. którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 45000,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie internetowej zamawiającego w dniu 20.09.2021r. na realizację zamówienia zamawiający przeznaczył kwotę 24.880,75 zł. Cena w złożonej ofercie to 45000,00 zł, co oznacza, że przekracza przeznaczoną kwotę o 20.119,25 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na wykonanie zamówienia, w związku z czym unieważnia postępowanie.| 2021-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |