Remont boiska sportowego na terenie Szkoły Podstawowej im. M. Kaczyńskiego w Pracach Małych

GMINA TARCZYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00192704
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00192704/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-27 10:13
Lokalizacja
Tarczyn, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9fac46e9-001a-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
1231233414
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

DANUTA GIERMAKOWSKAŁĘGONICE MAŁE, PL · lot 0
205 191,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192704 z dnia 2021-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont boiska sportowego na terenie Szkoły Podstawowej im. M. Kaczyńskiego w Pracach Małych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARCZYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juliana Stępkowskiego 17

1.5.2.) Miejscowość: Tarczyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-555

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 7157948

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@tarczyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.tarczyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.tarczyn.pl/public/?id=196185

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont boiska sportowego na terenie Szkoły Podstawowej im. M. Kaczyńskiego w Pracach Małych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9fac46e9-001a-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192704

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000564/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Remont boiska sportowego na terenie Szkoły Podstawowej w Tarczynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153106/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PI.271.16.2021.MB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 164603,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego remontu boiska sportowego na terenie Szkoły Podstawowej im. M Kaczyńskiego w Pracach (część dz. 62 w obrębie Prace Małe) o wymiarach 18,1mx28,1m.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) rozbiórkę istniejącej nawierzchni syntetycznej boiska wraz z utylizacją,
2) demontaż na czas budowy koszy do koszykówki wraz z ich konserwacją,
3) wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej boiska sportowego wraz z malowaniem linii boisk,
4) wymiana obrzeży,
5) konserwacja i wymiana wyposażenia boiska (słupki do piłki siatkowej z siatką, kosze do koszykówki),
6) zakup i wymiana stojaków rowerowych na 15 stanowisk ze stali ocynkowanej,
7) zakładanie nowych trawników, rekultywacją zniszczonych,
8) uprzątnięcie terenu po robotach ziemnych i montażowych.
Powierzchnia nawierzchni poliuretanowej – 501,20 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205191,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 280440,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 205191,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GIERMAKOWSKA ROBOTY DROGOWE I BRUKARSKIE BUDOWA KORTÓW TENISOWYCH

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7981317874

7.3.3) Ulica: Łęgonice Małe 22

7.3.4) Miejscowość: Odrzywół

7.3.5) Kod pocztowy: 26-425

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 205191,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-10

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane