Wykonanie remontu pomieszczeń na II piętrze budynku nr 23 (DS-1)

Akademia Wymiaru Sprawiedliwości

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00192788
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00192788/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-27 10:44
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-22c7cf8b-01ae-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5213842228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty izolacyjneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneTynkowanieRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskiePokrywanie podłóg i ścianRoboty malarskieDekorowanie

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH PRZEPIÓRKAGodziesze Małe, PL · lot 0
1 968 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192788 z dnia 2021-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu pomieszczeń na II piętrze budynku nr 23 (DS-1)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Wyższa Wymiaru Sprawiedliwości

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 381510697

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wiśniowa 50

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-520

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@swws.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swws.edu.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/swws

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu pomieszczeń na II piętrze budynku nr 23 (DS-1)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-22c7cf8b-01ae-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192788

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00062734/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remont pomieszczeń mieszkalnych oraz przestrzeni komunikacyjnej II p DS-1

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156182/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 16/zp/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1888210,14 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych, polegających na remoncie pomieszczeń na II piętrze budynku nr 23 (DS-1) terenie kampusu Szkoły Wyższej Wymiaru Sprawiedliwości, zlokalizowanego w Kaliszu przy ul. Wrocławskiej 193-195.
Zakres robót obejmuje remont 25 pokoi mieszkalnych wraz z łazienkami oraz ciągów komunikacyjnych, klatek schodowych i innych pomieszczeń na II, III i IV piętrze Domu Studenta nr 1, w tym:
- wykonanie robót rozbiórkowych;
- wykonanie robót przygotowawczych;
- wymianę stolarki drzwiowej wewnętrznej do pokoi i łazienek;
- wykonanie sufitów podwieszanych wg projektu aranżacji wnętrz;
- wykonanie okładzin z tapet i okładzin dekoracyjnych wg projektu aranżacji wnętrz;
- szpachlowanie i malowanie sufitów i ścian w kolorystyce wg projektu aranżacji wnętrz;
- wymianę okładziny na stopniach pomiędzy holami;
- naprawę, szlifowanie i zaimpregnowanie okładzin lastrykowych;
- wymianę cokolików;
- wykonanie regulacji okien wraz z wymianą uszczelek okiennych i klamek okiennych;
- wykonanie niezbędnego orurowania i wymianę grzejników wraz zaworami wg projektu aranżacji wnętrz;
- wykonanie nowych podejść do urządzeń sanitarnych;
- wymianę i montaż urządzeń sanitarnych w łazienkach;
- demontaż opraw, osprzętu elektrycznego i przewodów;
- wykonanie nowych instalacji oświetlenia i gniazd oraz montaż opraw, osprzętu elektrycznego we wskazanych projektem miejscach;
- wykonanie niezbędnych podłączeń w tablicach elektrycznych wraz z wymianą osprzętu modułowego;
- wykonanie instalacji połączeń wyrównawczych w łazienkach;
- wykonanie niezbędnych prób.
Opis przedmiotu zamówienia stanowią:
- dokumentacja projektowa, tj. Projekt wnętrz pokoi studenckich – pokoje na II piętrze, Dom Studencki nr 1, opracowany przez mgr inż. arch. Piotra Dominiaka w marcu 2021 r., Projekt wnętrz korytarzy – pokoje na II piętrze, Dom Studencki nr 1, opracowany przez mgr inż. arch. Piotra Dominiaka w marcu 2021 r., zestawienie materiałowe, piętro II, DS-1 oraz przedmiar robót,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych.
Warunki realizacji zamówienia:
Wykonawca może zapoznać się z warunkami, w jakich będzie realizowane zamówienie, dokonując wizji lokalnej w terminie uzgodnionym z zamawiającym.
Roboty budowlane muszą być prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami w oparciu o Polskie Normy, wytyczne polskich instytucji (Państwowa Inspekcja Pracy, Państwowa Straż Pożarna, Państwowa Inspekcja Sanitarna) i zgodnie z Prawem budowlanym oraz z aktualną wiedzą techniczną.
Wykonawca zobowiązany jest wywozić śmieci, odpady materiałowe i pozostałości po robotach rozbiórkowych we własnym zakresie na wysypisko. Koszty związane z opłatami za wysypisko ponosi wykonawca. Ponadto w przypadku podlegających utylizacji odpadów wykonawca powinien na własny koszt zapewnić ich utylizację, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U. z 2021 r. poz. 779z późn. zm.).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załącznik nr 7 i 8 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45410000-4 - Tynkowanie

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

45451000-3 - Dekorowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1968000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1968000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1968000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY "MAXBUD" Wojciech Przepiórka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9680103607

7.3.3) Ulica: Saczyn 40

7.3.4) Miejscowość: Godziesze Małe

7.3.5) Kod pocztowy: 62-872

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1968000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-01-20
2021-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane