Naprawa odcinków uszkodzonej nawierzchni leśnych dróg gruntowych za pomocą kruszywa łamanego na terenie Nadleśnictwa Lubniewice w 2021 roku

PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO LUBNIEWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00192913
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00192913/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-27 11:33
Lokalizacja
Lubniewice, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb3ad42d-fc03-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5960006116
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

KAZIMIERZ WITEKSkwierzyna, PL · lot 0
438 803,73 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192913 z dnia 2021-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa odcinków uszkodzonej nawierzchni leśnych dróg gruntowych za pomocą kruszywa łamanego na terenie Nadleśnictwa Lubniewice w 2021 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO LUBNIEWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210044160

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana Pawła II 34

1.5.2.) Miejscowość: Lubniewice

1.5.3.) Kod pocztowy: 69-210

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lubniewice@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubniewice.szczecin.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictwolubniewice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa odcinków uszkodzonej nawierzchni leśnych dróg gruntowych za pomocą kruszywa łamanego na terenie Nadleśnictwa Lubniewice w 2021 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb3ad42d-fc03-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192913

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00067347/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Naprawa odcinków uszkodzonej nawierzchni leśnych dróg gruntowych za pomocą kruszywa łamanego na terenie Nadleśnictwa Lubniewice w 2021 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154538/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 433166,67 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na naprawie odcinków uszkodzonej nawierzchni leśnych dróg gruntowych za pomocą kruszywa łamanego na terenie Nadleśnictwa Lubniewice w 2021 roku.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają następujące dokumenty:
- Przedmiar robót – Załącznik nr 2a do SWZ, Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) wraz z tabelarycznym zestawieniem odcinków dróg objętych przedmiotem zamówienia - Załącznik nr 2b do SWZ, Mapka poglądowa z lokalizacją odcinków – Załącznik nr 2c do SWZ, Przekrój normalny drogi nr 1 – Załącznik nr 2d do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 438803,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 481229,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 438803,73 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kazimierz Witek-Przedsiębiorstwo Produjcyjno Usługowo Handlowe "KOLIBER"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5960000415

7.3.3) Ulica: ul. Międzyrzecka 17

7.3.4) Miejscowość: Skwierzyna

7.3.5) Kod pocztowy: 66-440

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 438803,73 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane