Przebudowa ul. Alberta Koszyka w Żyrowej - ponowienie postępowania
Gmina Zdzieszowice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00192949
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00192949/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-27 11:44
- Lokalizacja
- Zdzieszowice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25e525cc-eea9-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 1990004025
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192949 z dnia 2021-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Alberta Koszyka w Żyrowej - ponowienie postępowania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zdzieszowice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413120
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bolesława Chrobrego 34
1.5.2.) Miejscowość: Zdzieszowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 47-330
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.7.) Numer telefonu: 77 4064400
1.5.8.) Numer faksu: 77 4064444
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agasz@zdzieszowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzieszowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.zdzieszowice.pl/16811/4953/przebudowa-ul-alberta-koszyka-w-zyrowej-ponowienie-postepowania.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ul. Alberta Koszyka w Żyrowej - ponowienie postępowania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25e525cc-eea9-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192949
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000056/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa ul. Alberta Koszyka w Żyrowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127533/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZB.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 490834,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Podstawowym celem zamówienia jest poprawa stanu technicznego drogi, dostosowanie jej parametrów do wymagań technicznych jakie musi spełniać droga klasy D oraz zapewnienia właściwego odwodnienia.
Droga zlokalizowana jest w miejscowości Żyrowa, gmina Zdzieszowice, powiat krapkowicki, województwo opolskie.
Dane charakterystyczne :
Klasa drogi – D.
Prędkość projektowa – 30 km/h.
Kategoria ruchu – KR 1.
Szerokość jezdni – 3,0 - 3,5 m.
Spadek poprzeczny jezdni – 2 %.
Spadek poprzeczny opaski z kostki betonowej – 2 %.
Powierzchnia jezdni - 770 m2.
Powierzchnia opasek (razem ze zjazdami) – 300 m2.
Długość drogi – 223,62 m.
Zakres rzeczowy branży sanitarnej obejmuje wykonanie:
w zakresie budowy sieci kanalizacyjnej deszczowej:
- studnie kanalizacyjne rewizyjne Ø1000mm betonowe - 6 szt.
- kanały sieciowe z rur DN250mm PP - 198,5 m
- kanały z wpustów z rur Ø160mm PVC-U - 5,0 m
- studzienki wpustowe ściekowe - 4 szt.
w zakresie rozbudowy sieci kanalizacyjnej sanitarnej:
- studnie kanalizacyjne rewizyjne Ø1000mm betonowe - 8 szt.
- studnie kanalizacyjne inspekcyjne Ø425mm z tworzywa - 8 szt.
- kanały sieciowe z rur Ø200mm PVC-U - 209,0 m
- kanały sieciowe (boczne) z rur Ø160mm PVC-U - 36,0 m
w zakresie rozbudowy sieci wodociągowej:
- rurociąg sieciowy rozdzielczy z rur Ø90x5,4mm PE100 SDR17 PN10 - 216,5 m
- hydrant nadziemny DN80 z zasuwą odcinającą - 2 kpl.
- zasuwa klinowa kołnierzowa DN80 typu E wraz z obudową i skrzynką uliczną - 1 kpl.
- nawiertka do rur Dz90mm z odejściem dla rur Dz32mm wraz z zasuwą, obudową i skrzynką
uliczną - 8 kpl.
- rurociąg przyłączy z rur Ø32x2,3mm PE80 SDR17,6 PN7,5 - 40,0 m.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 599799,66 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1020900 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 614483,4 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „TRANS-KOP” S.C. Marek Kalla Aleksander Kalla
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1990120180
7.3.3) Ulica: Stawowa 13
7.3.4) Miejscowość: Krępna
7.3.5) Kod pocztowy: 47-330
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 614483,4 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |