Remont węzłów sanitarnych oraz pomieszczeń stołówki w budynku Szkoły Podstawowej w Mostach”- 3 edycja

GMINA KOSAKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00192681
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00192681/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-27 10:00
Lokalizacja
Kosakowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-83c222e9-00ed-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5861023761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

KRYSTIAN WENTAPałubice, PL · lot 0
667 515,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192681 z dnia 2021-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont węzłów sanitarnych oraz pomieszczeń stołówki w budynku
Szkoły Podstawowej w Mostach”- 3 edycja

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY KOSAKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 69

1.5.2.) Miejscowość: Kosakowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-198

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kosakowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakosakowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont węzłów sanitarnych oraz pomieszczeń stołówki w budynku
Szkoły Podstawowej w Mostach”- 3 edycja

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83c222e9-00ed-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192681

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001095/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 „Remont węzłów sanitarnych oraz pomieszczeń stołówki w budynku Szkoły Podstawowej w Mostach”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154779/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.29.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 507963,98

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń węzłów sanitarnych oraz pomieszczeń
stołówki znajdujących się w zespole budynków Szkoły Podstawowej w Mostach, położonym przy
ul. Szkolnej 16.
Zespół budynków Szkoły Podstawowej w Mostach składa się z trzech budynków dydaktycznych:
A – stary budynek gimnazjum, B – budynek główny i C – budynek Sali gimnastycznej. Obiekt
wyposażony jest w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną, gazową,
teletechniczną, wentylacji grawitacyjnej.
2. Remont obejmuje pomieszczenia, których powierzchnia po wykonaniu prac remontowych i
rearanżacyjnych będzie wynosiła 226,13 m2, w tym::
a) Budynek A:
 stołówka oraz korytarz i węzeł sanitarno-socjalny zlokalizowany przy stołówce – łączna
powierzchnia pomieszczeń - 116,80 m2;
 łazienki dla uczniów na I piętrze – toaleta damska i męska o łącznej powierzchni – 16,78 m2
 łazienki dla uczniów na II piętrze – toaleta damska i męska o łącznej powierzchni – 17,27 m2,
b) Budynek B:
 wymiana drzwi do WC nauczycieli na parterze,
 łazienki dla uczniów i nauczycieli znajdujące się na I piętrze – o łącznej powierzchni 37,47 m2,
 łazienki dla uczniów i nauczycieli znajdujące się na II piętrze – o łącznej powierzchni 34,33 m2,
c) Budynek C – łazienka dla niepełnosprawnych – dostosowanie wyposażenia na potrzeby osób
niepełnosprawnych – powierzchnia 3,48 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 667515,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 667515,08 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 667515,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DOM-WENT Wenta Krystian

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 589-160-00-45

7.3.3) Ulica: ul. Nad Stawem 3

7.3.4) Miejscowość: SIERAKOWICE

7.3.5) Kod pocztowy: 83-340

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 667515,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

2021-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane