SUKCESYWNA DOSTAWA KRUSZYWA NATURALNEGO PRZEZNACZONEGO DO ZIMOWEGO UTRZYMANIA DRÓG W SEZONIE ZIMOWYM 2021/2022” – W PODZIALE NA ZADANIA
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Opolu z up. Województwa Opolskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00227118
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-10-11 09:30
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7542557300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kruszywo
Wykonawcy
3 przyznane
FIRMA HANDLOWA "EURO-STANDARD" ANTONI KRÓL ANDRZEJ KRÓL SPÓŁKA KOMANDYTOWAOpole, PL
91 635 PLNFIRMA HANDLOWA "EURO-STANDARD" ANTONI KRÓL ANDRZEJ KRÓL SPÓŁKA KOMANDYTOWAOpole, PL
61 549,2 PLNFIRMA HANDLOWA "EURO-STANDARD" ANTONI KRÓL ANDRZEJ KRÓL SPÓŁKA KOMANDYTOWAOpole, PL
91 635 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.