Przebudowa drogi gminnej Maków Mazowiecki - Zakliczewo
Miasto Maków Mazowiecki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00192988
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00192988/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-27 11:57
- Lokalizacja
- Maków Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72f973b6-f9a6-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7571420377
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00192988 z dnia 2021-09-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Maków Mazowiecki - Zakliczewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Maków Mazowiecki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668309
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Moniuszki 6
1.5.2.) Miejscowość: Maków Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 29-71-71-002
1.5.8.) Numer faksu: 29-71-71-507
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@makowmazowiecki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.makowmazowiecki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/makowmazowiecki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej Maków Mazowiecki - Zakliczewo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72f973b6-f9a6-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00192988
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000854/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi gminnej Maków Mazowiecki - Zakliczewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00143148/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 4/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej Maków Mazowiecki – Zakliczewo o szerokości 4 metrów i długości 176 metrów. Całkowita powierzchnia planowanej drogi 704 m2. Zadanie realizowane będzie na działce o numerze ewidencyjnym 361/1 w jednostce ewidencyjnej nr 141101_1 Maków Mazowiecki, obręb ewidencyjny 141101_1 0001 Maków Mazowiecki stanowiącej własność Miasta Maków Mazowiecki. Zadanie polegać będzie na wykonaniu nawierzchni na drodze gminnej z mieszanek mineralno – bitumicznych o grubości 6 cm na uprzednio przygotowanej podbudowie. W ramach prac przygotowawczych mają zostać wykarczowane drzewa, krzewy i odrosty na granicach pasa drogowego. Mechaniczne wykonanie koryta na całej szerokości jezdni na głębokość 30 cm z odwiezieniem nadmiaru gruntu na odległość do 5 km. Należy wykonać mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni. Podłoże ma zostać wzmocnione z gruntu stabilizowanego cementem w betoniarce C1,5/2 – 4 MPa. Warstwa po zagęszczeniu 10 cm grubości.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 117007,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 117007,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 117007,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALTOR Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8222332296
7.3.3) Ulica: Kolejowa
7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-300
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 117007,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1,5 miesiące
| 2021-09-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |