Budowa chodnika w m. Radziejewo

GMINA ZBLEWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00193145
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00193145/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-27 12:50
Lokalizacja
Zblewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0aba9eb6-120d-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5921202586
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00193145 z dnia 2021-09-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w m. Radziejewo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ZBLEWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675729

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Główna 40

1.5.2.) Miejscowość: Zblewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 83-210

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL638 - Starogardzki

1.5.7.) Numer telefonu: 58 588 43 81

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zblewo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/zblewo

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zblewo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika w m. Radziejewo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0aba9eb6-120d-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00193145

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000087/26/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.30 Budowa chodnika w m. Radziejewo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176680/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RO.271.52.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 108340,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Przedmiotem zamówienia jest budowa chodnika na długości 135 mb w miejscowości Radziejewo na terenie Gminy Zblewo oraz budowa zjazdów indywidualnych, zgodnie z dokumentacją projektową.
2. Inwestycja będzie realizowana w: woj. pomorskim, powiat starogardzki, gmina Zblewo, obręb Radziejewo, zgodnie z załączoną dokumentacją.

3. Zakres robót dla zamierzenia budowlanego oraz kolejność realizacji
W ramach bieżącego zadania należy wykonać miedzy innymi:
1) Ciąg pieszy - chodnik – km: 0+000,0-0+061,8
Chodnik o szerokości 2,0m. Ciąg zaprojektowano bezpośrednio przy krawędzi jezdni oraz oddzielono krawężnikiem ulicznym o wymiarach 30x15cm. Nawierzchnię jezdni ciągu zamknięto obrzeżem betonowym o wymiarach 8x30cm. W ramach budowy wykonano remont skrzyżowania w kierunku m. Sumin. Warstwę ścieralną nawierzchni ciągu zaprojektowano z kostki betonowej gr 6cm, nawierzchnię skrzyżowania zaprojektowano z betonu asfaltowego.
Całkowita długość budowanego odcinka wynosi: 61,8 m
2) Ciąg pieszy - chodnik - km: km: 0+061,8-0+135,0
Chodnik o szerokości 2,0m. Chodnik odsunięto od krawędzi jezdni drogi powiatowej na odległość minimum 6,0m. Nawierzchnię jezdni ciągu zamknięto obrzeżem betonowym o wymiarach 8x30cm. Warstwę ścieralną nawierzchni ciągu zaprojektowano z kostki betonowej gr. 6cm.
Całkowita długość budowanego odcinka wynosi: 73,2 m
Przedmiot zamówienia został szczegółowo określony w dokumentacji projektowej autorstwa Usługi Projektowe, Nadzór Budowlany mgr Beata Folehr, Ul. Plac Piastowski 25, 89-600 Chojnice, Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ), pomocniczo w przedmiarach robót i Projektowanych Postanowieniach Umowy (PPU), stanowiących załączniki do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. W postępowaniu na realizację robót budowlanych w ramach zadania: „Budowa chodnika w m. Radziejewo”, ogłoszonego w BZP pod numerem: 2021/BZP 00176680/01 z dnia 2021-09-10, do dnia składania ofert, tj. do 27.09.2021 r. do godz. 10:00, wpłynęły dwie oferty. Kwota, jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia wynosi: 10.000,00 zł brutto. Cena złożonej oferty, w tym oferty najkorzystniejszej, znacznie przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny złożonej oferty. Wobec powyższego postępowanie podlega unieważnieniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 226590,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 292248,00 PLN

2021-09-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane