Remont zabudowy regulacyjnej potoku Otłuczyna w m. Głuszyca Górna
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00193834
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00193834/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 08:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a004d55f-1136-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5272825616
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00193834 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabudowy regulacyjnej potoku Otłuczyna w m. Głuszyca Górna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368302575
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żelazna 59a
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-848
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: adriana.wiaderek@wody.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.wody.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://przetargi.wody.gov.pl/wp/auctions/r8990,Remont-zabudowy-regulacyjnej-potoku-Otluczyna-w-m-Gluszyca-Gorna.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zabudowy regulacyjnej potoku Otłuczyna w m. Głuszyca Górna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a004d55f-1136-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00193834
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010273/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.94 Remont zabudowy regulacyjnej na ciekach na terenie Zarządu Zlewni w Legnicy - RZGW Wrocław
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00177249/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WR.ROZ.2810.58.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowych zlokalizowanych w km 0+505-0+652 biegu koryta potoku Otłuczyna w miejscowości Głuszyca Górna, na działkach nr 484, 548 oraz części działki nr 543/6 obręb geodezyjny Głuszyca Górna, gmina Głuszyca, pow. wałbrzyski, stanowiących koryto potoku Otłuczyna, planuje się wykonanie robót obejmujących m.in.:
- wykonanie robót konserwacyjnych wraz z wydobyciem rumoszu w km 0+589-0+652,
- naprawę korpusu kamiennego progu korekcyjnego w km 0+581
- odtworzenie umocnienia dna brukiem kamiennym w km 0+576-0+589
- umocnienie dna poniżej progu korekcyjnego materacami siatkowo-kamiennymi
w km 0+575-0+576,
- umocnienia dna narzutem kamiennym na geowłókninie w km 0+505-0+575,
- uporządkowanie terenu po wykonanych pracach remontowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ. Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót wyszczególniona została w Załączniku nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45246400-7 - Roboty w zakresie ochrony przeciwpowodziowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, z uwagi na fakt, iż do upływu oznaczonego w treści Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz ogłoszeniu o zamówieniu terminu składania ofert, tj. do dnia 27.09.2021 r. do godz. 09:00 nie została złożona żadna oferta.| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |