„Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Konikowo- etap I”.

GMINA ŚWIESZYNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00193831
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00193831/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-28 08:15
Lokalizacja
Świeszyno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-21a23202-00de-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
4990521087
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

RYSZARD TOMCZYKKarlino, PL · lot 0
115 587,15 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00193831 z dnia 2021-09-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Konikowo- etap I”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIESZYNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920707

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 71

1.5.2.) Miejscowość: Świeszyno

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-024

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 94 3060120

1.5.8.) Numer faksu: 94 31 61 491

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@swieszyno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.swieszyno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/swieszyno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Konikowo- etap I”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21a23202-00de-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00193831

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000929/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa instalacji oświetlenia w m. Konikowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154401/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.15.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 155031,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.2 Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Konikowo- etap I.
3.3 Zakres przedmiotu zamówienia.
3.3.1 Miejsce realizacji
Inwestycja polegająca na budowie oświetlenia drogowego w miejscowości Konikowo – etap I realizowana będzie na działkach nr 415, 413/13 i 412/2 w obrębie Konikowo, gmina Świeszyno.
3.3.2 Zakres robót obejmuje
budowę instalacji oświetlenia dróg w miejscowości Konikowo (etap I) w ilości 17 pkt. opraw LED zamontowanych na 15 szt. słupach, kabel YAKXS 4x25mm2. Słupy stalowe ocynkowane montowane na fundamencie.
Oprawy LED o następujących parametrach: moc 45W, strumień świetlny oprawy ok. 5000lm, z redukcją mocy.
W słupach zastosować izolowane złącze kablowe typu IZK-2.
Do oprawy instalować przewody YDY 3x1,5mm/750V. Zabezpieczenie oprawy wykonać wkładką topikową Bi Wts 4A.
Zakres robót:
- roboty ziemne przygotowawcze: wykopy pod kabel oświetleniowy
- przepych pod drogą
- roboty kablowe
- montaż fundamentów
- montaż słupów oświetleniowych
- montaż opraw oświetleniowych z podnośnika
- pomiary elektryczne
Budowa oświetlenia w pasach dróg gminnych asfaltowych i gruntowych.
Wysokość fundamentów dopasować do istniejącego gruntu.
Włączenie do istniejącej sieci elektroenergetycznej wykonać zgodnie z warunkami nr P/21/017299 wydanymi przez ENERGA-OPERATOR S.A.
Załączona dokumentacja projektowa obejmuje budowę oświetlenia na dz. nr 399/12, 412/2, 413/13, 413/14, 413/15, 413/29, 413/40, 414/4, 415 obręb Konikowo, natomiast przedmiot zamówienia obejmuje tylko wykonanie etap I – na dz. nr 415, 413/13 i 412/2. Etap I obejmuje wykonanie kabla oświetleniowego o długości ok. 600m i zamontowanie 15 szt. słupów i 17 opraw z lampami. Zakres do wykonania pokazano na załączniku nr 1A. Pozostałe elementy należy wykonać zgodne z projektem. Etap I obejmuje również wykonanie szafki oświetleniowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w pkt. 3 rozdz. I SWZ oraz w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115587,15 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 139147,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 115587,15 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Oświetlenia Dróg Ryszard Tomczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 330284766

7.3.3) Ulica: ul. Chopina 8

7.3.4) Miejscowość: Karlino

7.3.5) Kod pocztowy: 78-230

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 115587,15 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane