„Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Czacz- etap I”.
GMINA ŚWIESZYNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00193872
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00193872/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 08:30
- Lokalizacja
- Świeszyno, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2cfbba36-00c3-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 4990521087
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00193872 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Czacz- etap I”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŚWIESZYNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920707
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 71
1.5.2.) Miejscowość: Świeszyno
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-024
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: 94 3060120
1.5.8.) Numer faksu: 94 3161491
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@swieszyno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.swieszyno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/swieszyno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Czacz- etap I”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cfbba36-00c3-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00193872
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000929/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa oświetlenia w miejscowości Czacz - etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153833/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 116238,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.2 Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia drogowego w miejscowości Czacz- etap I.
3.3 Zakres przedmiotu zamówienia.
3.3.1 Miejsce realizacji
Inwestycja polegająca na budowie oświetlenia drogowego w miejscowości Czacz – etap I realizowana będzie na działkach nr 136/11, 137/2, 139/2, 138/3 w obrębie Niedalino, gmina Świeszyno.
3.3.2 Zakres robót obejmuje
budowę instalacji oświetlenia dróg w miejscowości Czacz (etap I) w ilości 18 pkt. opraw LED zamontowanych na 18 szt. słupach, kabel YAKXS 4x50mm2, kabel YAKXS 4x25mm2. Słupy stalowe ocynkowane montowane na fundamencie.
Oprawy LED o następujących parametrach: moc 40W, strumień świetlny oprawy ok. 4700lm, z redukcją mocy.
W słupach oświetleniowych montować izolowane złącza kablowe IZK z bezpiecznikami D01/gL 4A.
Zakres robót:
- roboty ziemne przygotowawcze: wykopy pod kabel oświetleniowy
- przepych pod drogą
- roboty kablowe
- montaż fundamentów
- montaż słupów oświetleniowych
- montaż opraw oświetleniowych z podnośnika
- pomiary elektryczne
Budowa oświetlenia w pasach dróg gminnych gruntowych.
Wysokość fundamentów dopasować do istniejącego gruntu.
Włączenie do istniejącej sieci elektroenergetycznej wykonać zgodnie z warunkami nr P/21/017312 wydanymi przez ENERGA-OPERATOR S.A.
Załączone mapy w dokumentacji projektowej obejmują budowę oświetlenia w całej miejscowości Czacz, natomiast przedmiot zamówienia obejmuje tylko wykonanie etap I – na dz. nr 136/11, 137/2, 139/2, 138/3. Etap I obejmuje wykonanie kabla oświetleniowego o długości ok. 714mb (40m+594m+80m) i zamontowanie 18 szt. słupów i 18 opraw z lampami. Zakres do wykonania etapu I pokazano na załączniki nr 1A Pozostałe elementy należy wykonać zgodne z projektem. Etap I obejmuje również wykonanie szafki oświetleniowej wraz z zasileniem ze złącza kablowego.
UWAGA:
W ramach zadania należy wybudować oświetlenia drogowego zgodnie z załączoną dokumentacją projektową oraz należy doprojektować i wykonać dodatkowo:
- kabel oświetleniowy YAKXS 4x25mm2 o długości ok. 80m
- 2 słupy wraz z oprawami
Rodzaj kabli, słupów, fundamentów i opraw w doprojektowanym zakresie jak w dokumentacji projektowej – załącznik nr 1.
Zakres do doprojektowania oświetlenia pokazana na załączniku nr 1B.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w pkt. 3 rozdz. I SWZ oraz dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 1 do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91665,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 173456,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91665,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Andrzej Klekociuk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 330058254
7.3.3) Ulica: Łużycka 41B
7.3.4) Miejscowość: Koszalin
7.3.5) Kod pocztowy: 75-838
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91665,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |