Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Lubcza nr drogi/dz. ewid. 367/2, 367/3, 1255 - odcinek I w km 0+000-0+450, odcinek II w km 0+000-0+200

GMINA RYGLICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00194177
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00194177/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-28 10:21
Lokalizacja
Ryglice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7f46c202-ead1-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9930337247
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO-MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNADębica, PL · lot 0
291 420,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00194177 z dnia 2021-09-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Lubcza nr drogi/dz. ewid. 367/2, 367/3, 1255 - odcinek I w km 0+000-0+450, odcinek II w km 0+000-0+200

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RYGLICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660909

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 9

1.5.2.) Miejscowość: Ryglice

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-160

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146541019

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ryglice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ryglice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ryglice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Lubcza nr drogi/dz. ewid. 367/2, 367/3, 1255 - odcinek I w km 0+000-0+450, odcinek II w km 0+000-0+200

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7f46c202-ead1-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194177

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003659/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Lubcza nr drogi/dz. ewid. 367/4, 367/3, 1255 – Droga na Kumięgę, w km odc. I – 0+000-0+440 odc.II – 0+000-0+200

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00123711/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 447160,48 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 241316,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z przebudową drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Lubcza nr drogi/dz. ewid. 367/2, 367/3, 1255 - odcinek I w km 0+000-0+450, odcinek II w km 0+000-0+200.

Zakres robót przy realizacji przedmiotowego zamówienia obejmuje:
Roboty przygotowawcze
• Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – trasa drogi w terenie pagórkowa-tym lub podgórskim
Jezdnie
• Mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne na-wierzchni w gruncie kat. I-IV
• Warstwa profilująca z kruszywa łamanego 0/31,5 mm C90/3 stabilizowanego mechanicznie - grubość po zagęszczeniu 0-10cm; Krotność = 0,33
• Podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 mm C90/3 stabilizowanego mechanicznie - grubość po zagęszczeniu 15 cm
• Skropienie nawierzchni drogowej asfaltem
• Nawierzchnia z betonu asfaltowego AC16W – warstwa wiążąca asfaltowa - grubość po zagęszczeniu 4 cm
• Nawierzchnia z betonu asfaltowego AC11S – warstwa ścieralna asfaltowa - grubość po zagęszczeniu 3 cm
• Pobocza - kruszywo łamane 0,31/5 mm C90/3 stabilizowane mechanicznie - grubość po zagęszczeniu 10 cm
Jezdnia – korekta łuku pionowego
• Wykopy oraz przekopy wykonywane koparkami podsiębiernymi 0.60 m3 na odkład w gruncie kat. III (pod projektowane pobocza)
• Mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne na-wierzchni w gruncie kat. I-IV
• Podbudowa z pospółki stabilizowanej cementem C1,5/2 nie więcej niż 4,0 MPa (z dowo-zu) - grubość po zagęszczeniu 30 cm
• Podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 mm C90/3 stabilizowanego mechanicznie - grubość po zagęszczeniu 25 cm
• Skropienie nawierzchni drogowej asfaltem
• Nawierzchnia z betonu asfaltowego AC16W – warstwa wiążąca asfaltowa - grubość po zagęszczeniu 4 cm
• Nawierzchnia z betonu asfaltowego AC11S – warstwa ścieralna asfaltowa - grubość po zagęszczeniu 3 cm
• Pobocza - kruszywo łamane 0,31/5 mm C90/3 stabilizowane mechanicznie - grubość po zagęszczeniu 10 cm
Przebudowa przepustu
• Mechaniczne rozebranie nawierzchni drogowych na głębokość do 1 m
• Przepusty - ława fundamentowa z pospółki o gr. 30 cm
• Wymiana istniejącego przepustu na przepust z rur HDPESN 8 o śr. 40 cm
• Przepusty - ścianki czołowe dla rur o śr. 40 cm

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 291420,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 291420,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 291420,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP:8722175948

7.3.3) Ulica: ul. Drogowców 1

7.3.4) Miejscowość: Dębica

7.3.5) Kod pocztowy: 39-200

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wykonanie części dotyczącej: roboty przygotowawcze, przebudowa przepustu; nazwy ewentualnych podwykonawców, - nie są jeszcze znani

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 291420,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Dot. sekcji VI, pkt 6.2, 6.3 i 6.4 oraz sekcji VIII, pkt 8.2 - podana cena jest ceną brutto
2021-09-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane