Budowa i przebudowa łącznie 4 przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg - Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych

Powiatowy Zarząd Dróg w Pińczowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00194488
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00194488/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-28 11:48
Lokalizacja
Pińczów, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6db53b93-1167-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
6621543444
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszychZnaki drogoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00194488 z dnia 2021-09-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa łącznie 4 przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg - Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Pińczowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291054250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 3C

1.5.2.) Miejscowość: Pińczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-400

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 413576219

1.5.8.) Numer faksu: 413576129

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skobus@pzd.pinczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzd.pinczow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/pzd_pinczow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna administracji samorządowej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie i administrowanie drogami w odniesieniu do dróg powiatowych w zakresie planowania, budowy, modernizacji, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i przebudowa łącznie 4 przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg - Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6db53b93-1167-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194488

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002798/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa i przebudowa łącznie 4 przejść dla pieszych w ciągu dróg powiatowych w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg - Poprawa bezpieczeństwa ruchu pieszych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00176258/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD.3321.3.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1: Przebudowa przejścia dla pieszych w km 16+850 drogi powiatowej nr 0168T Dalechowy – Imielno – Pińczów odcinek – ul. 3 Maja w Pińczowie.
Zakres robót obejmuje:
- budowę chodnika o dł. 18 mb,
- oznakowanie poziome masami termoutwardzalnymi linie P-10, P-14,
- ustawienie oznakowania pionowego D-6, znaki aktywne z panelem słonecznym,
- zamocowanie aktywnych punktowych elementów odblaskowych LED „kocie oczka”,
- wykonanie lampy oświetlenia ulicznego o zasilaniu hybrydowym (z panelami słonecznymi i turbiną wiatrową),
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Przedmiar robót stanowiący - Załącznik nr 7.1 do SWZ oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące - Załącznik nr 8 do SWZ.
Na przedmiot zamówienia składa się również opracowanie i zatwierdzenie Projektu stałej organizacji ruchu dla ww. odcinka drogi oraz wykonanie i montaż tablic pamiątkowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34992200-9 - Znaki drogowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 81300,81 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2: Przebudowa przejścia dla pieszych w km 16+675 drogi powiatowej nr 0168T Dalechowy – Imielno – Pińczów odcinek – ul. 3 Maja w Pińczowie.
Zakres robót obejmuje:
- budowę chodnika o dł. 25 mb,
- oznakowanie poziome masami termoutwardzalnymi linie P-10, P-14,
- ustawienie oznakowania pionowego D-6, znaki aktywne z panelem słonecznym,
- zamocowanie aktywnych punktowych elementów odblaskowych LED „kocie oczka”,
- wykonanie lamp oświetlenia ulicznego o zasilaniu hybrydowym (z panelami słonecznymi i turbiną wiatrową),
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Przedmiar robót stanowiący - Załącznik nr 7.2 do SWZ oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące - Załącznik nr 8 do SWZ.
Na przedmiot zamówienia składa się również opracowanie i zatwierdzenie Projektu stałej organizacji ruchu dla ww. odcinka drogi oraz wykonanie i montaż tablic pamiątkowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34992200-9 - Znaki drogowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 81300,81 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3: Przebudowa przejścia dla pieszych w km 15+492 drogi powiatowej nr 0168T Dalechowy – Imielno – Pińczów odcinek – ul. 3 Maja w Pińczowie.
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie chodnika o dł. 62 mb,
- wykonanie oznakowania poziomego masami termoplastycznymi linie P-10, P-14, P-17,
- wykonanie oznakowania pionowego aktywnego w postaci znaku D-6 znaki aktywne z panelem słonecznym,
- zamocowanie aktywnych punktowych elementów odblaskowych LED „kocie oczka”
- montaż lampy oświetlenia ulicznego (szt. 2) o zasila zasilaniu hybrydowym (z panelem słonecznym i turbiną wiatrową),
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Przedmiar robót stanowiący - Załącznik nr 7.3 do SWZ oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące - Załącznik nr 8 do SWZ.
Na przedmiot zamówienia składa się również opracowanie i zatwierdzenie Projektu stałej organizacji ruchu dla ww. odcinka drogi oraz wykonanie i montaż tablic pamiątkowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34992200-9 - Znaki drogowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 81300,81 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 4: Budowa przejścia dla pieszych na drodze powiatowej nr 0021T Chmielnik – Pińczów odc. ul. Leśna w Pińczowie.
Zakres robót obejmuje:
- wykonanie chodnika o dł. 254 mb,
- wykonanie oznakowania poziomego masami termoplastycznymi linie P-10, P-14, P-17,
- wykonanie oznakowania pionowego aktywnego w postaci znaku D-6 znaki aktywne z panelem słonecznym,
- zamocowanie aktywnych punktowych elementów odblaskowych LED „kocie oczka”
- montaż lampy oświetlenia ulicznego (szt. 2) o zasila zasilaniu hybrydowym (z panelem słonecznym i turbiną wiatrową),

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Przedmiar robót stanowiący - Załącznik nr 7.4 do SWZ oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiące - Załącznik nr 8 do SWZ.
Na przedmiot zamówienia składa się również opracowanie i zatwierdzenie Projektu stałej organizacji ruchu dla ww. odcinka drogi oraz wykonanie i montaż tablic pamiątkowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233261-6 - Roboty budowlane w zakresie przejść dla pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34992200-9 - Znaki drogowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.) Wartość części: 284552,85 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenia zamówienia ponieważ , do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 24.09.2021 r. do godziny 9:00 nie wpłynęła żadna oferta.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenia zamówienia ponieważ , do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 24.09.2021 r. do godziny 9:00 nie wpłynęła żadna oferta.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenia zamówienia ponieważ , do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 24.09.2021 r. do godziny 9:00 nie wpłynęła żadna oferta.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenia zamówienia ponieważ cena
najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zmierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

2021-09-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane