Modernizacja Parku K.F. Wazy w Wyszkowie w ramach projektu Wzrost potencjału turystycznego Gminy Wyszków poprzez ochronę obiektów zabytkowych - etap II (2)
Gmina Wyszkow
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00194433
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00194433/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 11:34
- Lokalizacja
- Wyszków, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-160d1a30-01ad-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7621888505
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00194433 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Parku K.F. Wazy w Wyszkowie w ramach projektu Wzrost potencjału turystycznego Gminy Wyszków poprzez ochronę obiektów zabytkowych - etap II (2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wyszkow
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667994
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Róż 2
1.5.2.) Miejscowość: Wyszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-200
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: (29)7424201
1.5.8.) Numer faksu: (29)7424209
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@wyszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wyszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.wyszkow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Parku K.F. Wazy w Wyszkowie w ramach projektu Wzrost potencjału turystycznego Gminy Wyszków poprzez ochronę obiektów zabytkowych - etap II (2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-160d1a30-01ad-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194433
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00155979/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROZ.271.44.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 994351,67 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 507101,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Krótki opis przedmiotu zamówienia:
1) roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, ziemne;
2) wykonanie nawierzchni alejek z kostki brukowej gr. 8 cm – 700 m2;
3) wykonanie nawierzchni alejek z kruszyw mineralnych typu HanseGrand lub o równoważnych właściwościach fizycznych – 873,45 m2;
4) dostawa i montaż ławek i koszy na śmieci – 38 szt.;
5) dostawa i montaż stojaków na rowery – 3 szt.;
6) wykonanie przyłącza wod-kan i elektrycznego do planowanego WC;
7) wykonanie przyłącza wodociągowego i elektrycznego do planowanej tężni solankowej;
Uwagi:
1) Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa, STWiOR i przedmiar robót.
2) Załączona dokumentacja projektowa zawiera szerszy zakres.
3) Park Karola Ferdynanda Wazy w Wyszkowie jest wpisany do rejestru zabytków i objęty ochroną Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.
4) Szczególną uwagę należy zwrócić na roboty budowlane prowadzone w sąsiedztwie istniejących drzew. Szczegółowo opisuje to pkt 9 (str. 49) projektu budowlanego.
5) Na żądanie Zamawiającego Wykonawca przed podpisaniem umowy lub na każdym etapie realizacji zdania zobowiązany będzie przedstawić Zamawiającemu kosztorys sporządzony metodą kalkulacji szczegółowej zgodny z podanymi w ofercie cenami jednostkowymi i czynnikami cenotwórczymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 786194,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 682774,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |