Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Zalasowa nr drogi/dz. ewid. 2340/6,2340/9,2341/6,2341/4,2337/2,2335/3,2324/10,2336/1,2780/1,2779/1,2791/5,2778/4,2777/6 w km 0+000-0+780
GMINA RYGLICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00194297
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00194297/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 10:57
- Lokalizacja
- Ryglice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e8e87604-e892-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9930337247
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00194297 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Zalasowa nr drogi/dz. ewid. 2340/6,2340/9,2341/6,2341/4,2337/2,2335/3,2324/10,2336/1,2780/1,2779/1,2791/5,2778/4,2777/6 w km 0+000-0+780
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RYGLICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660909
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 9
1.5.2.) Miejscowość: Ryglice
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-160
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.7.) Numer telefonu: 146541019
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ryglice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ryglice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ryglice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Zalasowa nr drogi/dz. ewid. 2340/6,2340/9,2341/6,2341/4,2337/2,2335/3,2324/10,2336/1,2780/1,2779/1,2791/5,2778/4,2777/6 w km 0+000-0+7802.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e8e87604-e892-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194297
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003659/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa drogi dojazd. do gruntów roln. w m.Zalasowa nr dr./dz.ewid.2340/6,2340/9,2341/6,2341/4,2337/2,2335/3,2324/10,2336/1,2780/1,2779/1,2791/5,2778/4,2777/6–droga na Przepompownię w km0+000-0+780
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119772/03
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 447160,48 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 205843,76 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane z przebudową drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Zalasowa nr drogi/dz. ewid. 2340/6, 2340/9, 2341/6, 2341/4, 2337/2, 2335/3, 2324/10, 2336/1, 2780/1, 2779/1, 2791/5, 2778/4, 2777/6 w km 0+000-0+780.
Zakres robót przy realizacji przedmiotowego zamówienia obejmuje:
Roboty przygotowawcze
• Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych – trasa drogi w terenie pagórkowatym lub podgórskim;
• Usunięcie warstwy ziemi urodzajnej (humusu) o grubości do 30 cm za pomocą spycharek;
• Naprawa ubytków i zaniżeń nawierzchni z betonu asfaltowego AC16W - warstwa profilująca asfaltowa;
Jezdnie w km 0+000-0+200
• Mechaniczne czyszczenie nawierzchni drogowej ulepszonej (bitum);
• Skropienie nawierzchni drogowej asfaltem;
• Nawierzchnia z betonu asfaltowego AC16W – warstwa profilujaca asfaltowa - grubość po zagęszczeniu 0-10 cm;
• Nawierzchnia z betonu asfaltowego AC16W – warstwa wiążąca asfaltowa - grubość po zagęszczeniu 4 cm;
• Nawierzchnia z betonu asfaltowego AC11S – warstwa ścieralna asfaltowa - grubość po zagęszczeniu 3 cm;
• Pobocza - kruszywo łamane 0,31/5 mm C90/3 stabilizowane mechanicznie - grubość po zagęszczeniu 10 cm;
Jezdnie w km 0+200-0+728
• Mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kat. I-IV;
• Warstwa profilująca z kruszywa łamanego 0/31,5 mm C90/3 stabilizowanego mechanicznie - grubość po zagęszczeniu 15 cm;
• Skropienie nawierzchni drogowej asfaltem;
• Wzmacnianie nawierzchni bitumicznej geosiatkami o sztywnych węzłach 50x50 kN;
• Nawierzchnia z betonu asfaltowego AC16W – warstwa wiążąca asfaltowa - grubość po zagęszczeniu 4 cm;
• Nawierzchnia z betonu asfaltowego AC11S – warstwa ścieralna asfaltowa - grubość po zagęszczeniu 3 cm;
• Pobocza - kruszywo łamane 0,31/5 mm C90/3 stabilizowane mechanicznie - grubość po zagęszczeniu 10 cm;
Jezdnie w km 0+728-0+780
• Mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kat. I-IV;
• Podbudowa z pospółki stabilizowanej spoiwem hydraulicznym C1,5/2<4 MPa (z dowozu) - grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm;
• Warstwa profilująca z kruszywa łamanego 0/31,5 mm C90/3 stabilizowanego mechanicznie - grubość po zagęszczeniu 15 cm;
• Skropienie nawierzchni drogowej asfaltem;
• Wzmacnianie nawierzchni bitumicznej geosiatkami o sztywnych węzłach 50x50 kN;
• Nawierzchnia z betonu asfaltowego AC16W – warstwa wiążąca asfaltowa - grubość po zagęszczeniu 4 cm;
• Nawierzchnia z betonu asfaltowego AC11S – warstwa ścieralna asfaltowa - grubość po zagęszczeniu 3 cm;
• Pobocza - kruszywo łamane 0,31/5 mm C90/3 stabilizowane mechanicznie - grubość po zagęszczeniu 10 cm;
Dowiązanie do zjazdów
• Dowiązanie nawierzchni zjazdów - kruszywo łamane 0,31/5 mm C90/3 stabilizowane mechanicznie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 295999,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 306470,21 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 295999,91 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ROAD SYSTEMS S. C. Jacek Niedojadło
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: ROAD SYSTEMS S. C. Urszula Niedojadło
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9930637452
7.3.4) Miejscowość: Skrzyszów 15
7.3.5) Kod pocztowy: 33-156
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 295999,91 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Dot. sekcji VI, pkt 6.2, 6.3 i 6.4 oraz sekcji VIII, pkt 8.2 - podane ceny są cenami brutto| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |