Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego przy ul. Piaskowej 6 w Legionowie

Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00194602
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00194602/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-28 12:23
Lokalizacja
Legionowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c589d802-f9a4-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5361923243
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiOgrodzeniaArtykuły i sprzęt sportowyPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie nawierzchni drógFundamentowanie

Wykonawcy

1 przyznane

Grażyna Kowalska przedsiębiorca prowadzący działalność pod firmą Complexe Sportif Grażyna KowalskaTłuszcz, PL · lot 0
218 655,26 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00194602 z dnia 2021-09-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego przy ul. Piaskowej 6 w Legionowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524832

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 41

1.5.2.) Miejscowość: Legionowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.legionowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.legionowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego przy ul. Piaskowej 6 w Legionowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c589d802-f9a4-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194602

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001598/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego przy ul. Piaskowej 6

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00143394/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Rz.271.24.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: budowa wielofunkcyjnego boiska sportowego przy ul. Piaskowej 6 w Legionowie. Zakres przedmiotu umowy obejmuje:
1) wycinkę istniejących drzew;
2) budowę boiska wielofunkcyjnego do piłki nożnej i koszykówki o nawierzchni poliuretanowej;
3) wykonanie chodnika z kostki brukowej;
4) wykonanie osiatkowania przy boisku (piłkochwytów);
5) nasadzenia roślinności:
drzew iglastych – 1 sztuka;
▪drzew liściastych – 2 sztuki;
▪krzewu ozdobnego – 1 sztuka.
2. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z:
1) projektem budowlano-wykonawczym
2) przedmiarem robót;
3)Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót, zwaną w dalszej treści umowy STWiOR.
3. W przypadku rozbieżności pomiędzy poszczególnymi elementami opisu przedmiotu zamówienia, wymienionymi w ust. 3:
1) pierwszeństwo ma zawsze projekt budowlany;
2) pierwszeństwo ma STWiOR w zakresie, jakim rozbieżność nie dotyczy dokumentacji projektowej.
4. UWAGA: W cenie wykonania przedmiotu umowy powinna być zawarta zbilansowana ujemna wartość materiałowa pozyskanego drewna z wycinki (wg wyceny sporządzonej przez Zamawiającego kwota ta wynosi – 5.166,00 zł brutto) natomiast wycinka i zagospodarowanie pozyskanego drewna leży po stronie Wykonawcy w ramach wynagrodzenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34928200-0 - Ogrodzenia

37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45262210-6 - Fundamentowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215800,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282535,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 218655,26 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Complexe Sportif Grażyna Kowalska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1250112373

7.3.3) Ulica: ul. Kościuszki 4/3

7.3.4) Miejscowość: Tłuszcz

7.3.5) Kod pocztowy: 05-240

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 218655,26 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2021-09-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane