Modernizacja kotłowni i instalacji c.o. oraz remont elewacji w budynku przychodni w Krzepicach
Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00194238
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00194238/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 10:40
- Lokalizacja
- Kłobuck, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5bbc1b68-0b01-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5741778741
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00194238 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja kotłowni i instalacji c.o. oraz remont elewacji w budynku przychodni w Krzepicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304243
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 11 Listopada 5 C
1.5.2.) Miejscowość: Kłobuck
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 343172206
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zozklobuck.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zozklobuck.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?ZamawiajacyId=cef86b7f-e053-4f68-979a-c21fe09698001.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja kotłowni i instalacji c.o. oraz remont elewacji w budynku przychodni w Krzepicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5bbc1b68-0b01-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194238
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00071442/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przychodnia Krzepice - Remont pomieszczeń oraz odnowienie elewacji
1.1.2 Wymiana kotła c.o. na ekologiczny oraz remont instalacji kotłowni
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00167930/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.380/11/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacji kotłowni instalacji centralnego ogrzewania , instalacji ciepłej wody użytkowej, instalacji gazowej w budynku Przychodni Rejonowej w Krzepicach Zespołu Opieki Zdrowotnej w KłobuckuOpis:
1. Wykonanie kotłowni gazowej o mocy 58 kW dla potrzeb c.o. i c.w.u. w budynku przy ul. Częstochowskiej 1 w Krzepicach wraz z adaptacją budowlaną pomieszczenia obejmujący :
A) Kotłownię gazową:
- część technologiczną kotłowni
- AKPiA w zakresie technologii
B) Adaptację budowlaną pomieszczenia na potrzeby kotłowni gazowej wraz z instalacją elektryczną.
2. Wykonanie instalacji gazowej dla kotła gazowego jednofunkcyjnego , kondensacyjnego o mocy 58 kW na terenie przychodni przeznaczonego na cele centralnego ogrzewania i podgrzewu ciepłej wody użytkowej .
Przyłącze gazowe stanowi oddzielne opracowanie i nie stanowi przedmiotu Zamówienia niniejszego postępowania .
3. Modernizacja wewnętrznej instalacji c.w.u. i cyrkulacji.
4. Modernizacja instalacji centralnego ogrzewania dla budynku przychodni.
Szczegółowy opis zamierzenia podany w dokumentacji projektowej, przedmiarach robót oraz specyfikacji technicznej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
4.5.5.) Wartość części: 219215,49 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont elewacji w budynku Przychodni Rejonowej w Krzepicach Zespołu Opieki Zdrowotnej w KłobuckuZakres prac :
- Oczyszczenie i zmycie elewacji;
- Gruntowanie i zatopienie siatki zbrojeniowej na elewacji;
- Ułożenie tynku silikonowego na ścianach 331,134 m2;
- Ułożenie tynku czesanego (struktura rowkowa) na ścianach 122,040 m2;
- Ułożenie tynku silikonowego na ościeżach i gzymsie 106,261 m2;
- Ułożenie tynku mozaikowego na ścianach 85,590 m2.
Szczegółowy opis zamierzenia podany w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót oraz specyfikacji technicznej
4.5.3.) Główny kod CPV: 45443000-4 - Roboty elewacyjne
4.5.5.) Wartość części: 91376,36 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 107831,87 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107831,87 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 107831,87 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe 'ELTOM' Elżbieta Kozak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741207323
7.3.3) Ulica: Częstochowska 15
7.3.4) Miejscowość: Truskolasy
7.3.5) Kod pocztowy: 42-134
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 107831,87 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |