Budowa odcinka obwodnicy północnej Stargardu od ulicy Składowej do ulicy Orzeszkowej
Gmina Miasto Stargard
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00194731
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00194731/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-28 12:50
- Lokalizacja
- Stargard, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-249f2f24-e548-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8542228873
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00194731 z dnia 2021-09-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinka obwodnicy północnej Stargardu od ulicy Składowej do ulicy Orzeszkowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Stargard
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811685734
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Hetmana Stefana Czarnieckiego 17
1.5.2.) Miejscowość: Stargard
1.5.3.) Kod pocztowy: 73-110
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 915784881
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.stargard.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.stargard.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.stargard.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa odcinka obwodnicy północnej Stargardu od ulicy Składowej do ulicy Orzeszkowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-249f2f24-e548-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00194731
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002003/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa Obwodnicy Północnej Stargardu od ul. Składowej do ul. Orzeszkowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115349/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.271.12.2021.2
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 8852981,71 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Określenie przedmiotu zamówienia:
1) wykonanie wszystkich niezbędnych robót związanych z budową odcinka obwodnicy północnej Stargardu od ulicy Składowej do ulicy Orzeszkowej - w zakresie i granicach określonych dokumentacją projektowo-kosztorysową, w skład których wchodzą:
a) nowa droga gminna klasy G;
b) skrzyżowanie obwodnicy z ul. Podmiejską (w miejscu obecnego skrzyżowania ulicy Składowej z ulicą Podmiejską); skrzyżowanie obwodnicy z ulicą Podleśną; skrzyżowanie obwodnicy z ul. Elizy Orzeszkowej;
c) przejazd kolejowy na skrzyżowaniu z kolejką wąskotorową;
d) przebudowa odcinka linii kolejki wąskotorowej;
e) budowa nowych i przebudowa istniejących chodników;
f) ścieżki rowerowe;
g) zatoki i przystanki autobusowe;
h) przebudowa i budowa kanalizacji deszczowej;
i) oświetlenie;
j) kanał technologiczny;
k) przebudowa istniejących sieci kolidujących z przebudowywaną drogą;
l) oznakowanie poziome i pionowe;
m) rozbiórka istniejących przepustów pod drogą;
n) częściowe zasypanie istniejących rowów;
o) rozbiórka istniejących garaży blaszanych;
p) rozbiórka pozostałości po budynkach i urządzeniach przemysłowych (suwnica),
q) wycinka drzew i krzewów kolidujących z przebudowywaną drogą;
r) wykonanie nasadzeń drzew i krzewów.
s) inne roboty ujęte w przedmiarach robót oraz projekcie budowlanym;
2) wykonanie wszelkich innych, niewymienionych powyżej, robót i prac niezbędnych (koniecznych) do wykonania dla osiągnięcia zamierzonego dokumentacją projektową celu, a w tym uzyskania zakładanego rezultatu technicznego, funkcjonalnego i użytkowego realizowanego obiektu, w tym również robót, których konieczność wykonania ujawniona zostanie dopiero w trakcie realizacji zamówienia – roboty te również objęte są przedmiotem zamówienia;
2. Orientacyjne wielkości ilustrujące skalę zamówienia:
1) długość przebudowywanych i budowanych dróg ~ 850 m;
2) jezdnia o nawierzchnia bitumicznej ~ 7 300 m2;
3) ścieżka rowerowa o powierzchni ~ 1 370 m2;
4) nawierzchnie z kostki kamiennej ~ 850 m2;
5) kanalizacja deszczowa - kanał o średnicy od 160 mm do 700 mm ~ 1050 m; wpusty uliczne ~ 46 kpl; zbiornik retencyjny;
6) oświetlenie: słupy oświetleniowe ~ 38 szt. (~44 opraw); linia kablowa nn 0,4 kV ~ 1700 m;
7) kanał technologiczny ~ 480 m;
8) wymiana nawierzchni torowej ~ 67 mb;
9) rozbiórka budynku warsztatowego ~720 m3;
10) zieleń: wycinka ~387 drzew; nasadzenie ~ 190 drzew, ~2420 krzewów;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45233128-2 - Roboty budowlane w zakresie rond
45233162-2 - Roboty budowlane w zakresie ścieżek rowerowych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9509607,31 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12578078,07 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12578078,07 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Strabag Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5210421928
7.3.3) Ulica: Parzniewska 10
7.3.4) Miejscowość: Pruszków
7.3.5) Kod pocztowy: 05-800
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9509607,31 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 20 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający nie żądał w ofercie informacji o zakresie ewentualnego podwykonawstwa, dlatego nie ma wiedzy czy wykonawca zamierza powierzyć część zamówienia podwykonawcom. Nie mając innej możliwości na pytanie "Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom" zaznaczono: NIE| 2021-09-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |